Cała Polska oglądała mecz! [GALERIA]

Prezes PiS Jarosław Kaczyński w towarzystwie najbliższych przyjaciół i współpracowników oglądał mecz na warszawskim Żoliborzu (fot. PAP/Andrzej Hrechorowicz)
Polacy bez względu na wiek, płeć i zawód zjednoczyli się o godz. 18.00. Wszyscy kibicowali Polakom w boju z Grecją.
Gdy w 17 minucie Robert Lewandowski strzelił bramkę na 1:0, cała Polska oszalała. Potem była czerwona kartka dla gracza Grecji i wydawało się, że biało-czerwoni mają wygrany mecz.

Drugą połowę lepiej jednak rozpoczęli Grecy. Wyrównali stan meczu. Potem była czerwona kartka dla Wojciecha Szczęsnego, karny obroniony przez Przemysława Tytonia i końcowy gwizdek. Trudno uznać ten remis za zwycięski, ale najważniejsze, że Polacy nie stracili szansy na wyjście z grupy. Wszystko jest jeszcze możliwe!

Z nieba do piekła. Polska remisuje z Grecją 1:1. Relacja minuta po minucie

NA ŻYWO: grają rywale Polaków - czy Czesi zatrzymają Rosję?

Czermiński: Co sobie myślał Smuda!?