Legia dotkliwie przegrała z Metalistem Charków

Legia dotkliwie przegrała z Metalistem Charków

Jan Urban i piłkarze Legii (fot. PAP/Bartłomiej Zborowski)
Piłkarze Legii Warszawa przegrali z Metalistem Charków 1:4 (1:3) w pierwszym meczu sparingowym podczas zgrupowania w Austrii.

Bramkę dla Legii strzelił Marek Saganowski. Drużyna stołeczna wystąpiła w obu połowach meczu w różnych składach.

Legia Warszawa - Metalist Charków 1:4 (1:3)

Bramki: dla Legii - Marek Saganowski (44); dla Metalista - Jonathan Cristaldo (31), Marlos (33), Sebastian Blanco (43), Andrij Worobej (65).

Legia Warszawa (I połowa): Wojciech Skaba - Jakub Rzeźniczak, Damian Zbozień, Marko Suler, Wojciech Lisowski - Albert Bruce, Jakub Kosecki, Dominik Furman, Miroslav Radović, Michał Żyro - Marek Saganowski

Legia Warszawa (II połowa): Dusan Kuciak - Artur Jędrzejczyk, Michał Żewłakow, Inaki Astiz, Bartosz Widejko - Bartosz Żurek, Janusz Gol, Daniel Łukasik, Aleksander Jagiełło, Michał Kucharczyk - Danijel Ljuboja.