Portugalia wygrywa z Argentyną. Gol w ostatniej minucie

Portugalia wygrywa z Argentyną. Gol w ostatniej minucie

Kadr z meczu (fot. James Baylis / AMA / PRESSFOCUS / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Portugalia wygrała w meczu towarzyskim z Argentyną 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa dla ekipy trenera Fernando Santosa zdobył w samej końcówce Raphael Guerreiro.
W pierwszym składzie Portugalii zagrał Cristiano Ronaldo, jednak gwiazdor Realu Madryt tym razem nie zapisał na swoje konto żadnej bramki. CR7 zagrał tylko w pierwszej połowie. Po przerwie zmienił go Ricardo Quaresma. W reprezentacji Argentyny od pierwszej minuty mogliśmy oglądać także Lionela Messiego. Gwiazdor Barcelony również zagrał 45 minut. Potem na placu gry pojawił się Nicolas Gaitan.

Portugalia nie zagrała porywającego meczu, ale zdołała przechylić szalę na swoją korzyść. Bramkę na wagę wygranej zdobył w doliczonym czasie gry Raphael Guerreiro, który po dośrodkowaniu Quaresmy "szczupakiem" posłał piłkę do siatki.