LM: Pewna wygrana Atletico. Liverpool zaliczył wpadkę

LM: Pewna wygrana Atletico. Liverpool zaliczył wpadkę (fot. sxc.hu) Źródło: FreeImages.com
Zakończyły się środowe mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów. Atletico Madryt pewnie pokonało Olympiakos 4:0. Z kolei Liverpool, choć prowadził z Łudogorcem Razgrad 2:1, stracił bramkę na wagę trzech punktów w 88. minucie.
Bohaterem Atletico został Mandżukić, który w starciu z Olympiakosem skompletował hat-tricka. Jedno trafienie dla hiszpańskiego zespołu dołożył Garcia i ostatecznie ekipa z Madrytu wygrała 4:0. Słabiej spisali się ich lokalni rywale. Real pokonał na wyjeździe FC Basel 1:0, a bramkę na wagę trzech punktów dla "Królewskich" zdobył Cristiano Ronaldo.

Zwycięstwo z rąk w samej końcówce wypuścił Liverpool, który rywalizował z Łudogorcem Razgrad. "The Reds" najpierw dali się zaskoczyć w 3. minucie, a następnie pomimo wyjścia na prowadzenie pozwolili rywalom doprowadzić do remisu. Dla zespołu z Bułgarii gola wartego jeden punkt strzelił Terziev.

Pewne zwycięstwo zanotował Juventus. Włoska ekipa pokonała Malmo 2:0. Bramki dla 'Starej Damy" zdobyli Llorente i Tevez.