Borussia nie jest ostatnia w tabeli. Uratował ją gol Hannoveru

Borussia nie jest ostatnia w tabeli. Uratował ją gol Hannoveru

Juergen Klopp (fot. Cathrin M?ller/M.i.S. / newspix.pl) Źródło:Newspix.pl
Hannover 96 zremisował na wyjeździe z Freiburgiem 2:2 w meczu 17. kolejki Bundesligi. Gdyby nie gol gości z doliczonego czasu gry, Borussia Dortmund spędziłaby zimową przerwę na ostatnim miejscu w tabeli...
Wicemistrzowie Niemiec do ostatniej kolejki przed przerwą zimową przystąpili z trzeciego miejsca od końca tabeli. Zanotowali jednak kolejną - już dziesiątą w tym sezonie ligowym - porażkę i spadli na przedostatnie miejsce.

Borussia mogła nawet utknąć na dnie tabeli, gdyby swój mecz wygrał Freiburg. Ostatecznie jednak mecz z Hannoverem zakończył się remisem.

Dortmundczycy z 15 punktami na koncie w 17 (!) meczach zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Tyle samo punktów ma Freiburg, ale ustępuje BVB bilansem bramkowym.