Legia zwycięska. Umacnia się na fotelu lidera

Legia zwycięska. Umacnia się na fotelu lidera

Ondrej Duda i Orlando Sa (fot. MATEUSZ TRZUSKOWSKI / CYFRASPORT / Newspix.pl ) Źródło: Newspix.pl
Piłkarze Legii Warszawa przerwali passę meczów bez zwycięstwa, pokonując na własnym stadionie Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0.
Zanim mecz się rozpoczął, nastąpiła minuta ciszy dla zmarłych w tym tygodniu Mariana Szei i Bohdana Tomaszewskiego i efektowna oprawa, którą kibice z "Żylety" uczcili pamięć Żołnierzy Wyklętych. Pierwsza z bramek dla Legii padła w 12. minucie po trafieniu Adama Ryczkowskiego. W 53. trafienie z karnego po dyskusyjnym faulu na sobie wykorzystał Ondrej Duda. "Górali” w doliczonym czasie gry dobił Orando Sa wykańczając podanie Michała Kucharczyka.

Do mistrzostwa jeszcze droga daleka, ale Legia  ma cztery punkty przewagi nad drugą w tabeli Jagiellonią, która w przegrała się w Białymstoku z Koroną.