NA ŻYWO: FK Kukesi - Legia Warszawa

NA ŻYWO: FK Kukesi - Legia Warszawa

Ondrej Duda (LUKASZ GROCHALA/CYFRASPORT / NEWSPIX.PL)Źródło:Newspix.pl
Przy prowadzeniu 2:1 Legii Warszawa z FK Kukesi w meczu III rundy eliminacji Ligi Europy Ondrej Duda został trafiony kamieniem w głowę. Sędzia przerwał mecz, a gospodarze prawdopodobnie zostaną ukaraniu walkowerem.
 21:39
"Ondrej Duda ma głębokie, dwucentymetrowe rozcięcie" - FotoPyk na Twitterze.
 21:37
Mecz nie zostanie wznowiony! Prawdopodobnie Legii zostanie przyznany walkower.
 21:32
"Delegat UEFA podejmuje decyzję ws. meczu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie zostanie dokończony. Nie ma jednak żadnych pewnych informacji" - Legia Warszawa na Twitterze.
 62 min.
Murawę opuścił także sztab szkoleniowy Legii. Ale decyzji nadal nie ma.
 61 min.
Piłkarze schodzą do szatni!
 59 min.
Mecz ciągle przerwany. Delegat UEFA nadal nie podjął decyzji.
 55 min.
Duda został opatrzony, ale mecz nadal nie został wznowiony.
 53 min.
Ondrej Duda trafiony przedmiotem z trybun - prawdopoobnie kamieniem. Arbiter zastanawia się nad przerwaniem meczu! Słowak jest ranny, podjeżdża karetka!
 51 min.
Rzut rożny dla Legii. Gospodarze wybijają piłkę, futbolówka wraca do Brzyskiego na skrzydło. Ten wbija wolejem piłkę pod bramkę, w zamieszaniu trafia ona do Rzeźniczaka. Legionista uderza, piłka obija się od słupka i wpada do bramki!
 51 min.
GOOOOOOOOOL! RZEŹNICZAK! BŁYSKAWICZNA ODPOWIEDŹ LEGII!
 49 min.
Fatalne wyjście do piłki Kuciaka. Słowacki bramkarz nie zdążył do futbolówki - pierwszy był przy niej Moreira i skierował piłkę głową do siatki.
 49 min
Rzut rożny. Dośrodkowanie w pole Legii i... GOOOL!
 48 min.
Albańczycy rozgościli się na połowie Legii. W końcu strzał, ale po rykoszecie piłka opuszcza boisko.
 46 min.
Zaczynamy drugą połowę.
 45+3 min.
MAMY WIZJĘ! I... przerwa.
 45 min.
Pierwsza połowa przedłużona o trzy minuty.
 43 min.
Żółta kartka dla Carioki.
 41 min.
Jodłowiec opuszcza boisko z kontuzją. Zmienia go Masłowski.
 39 min.
Nikolić miał drugą okazję na bramkę! Tym razem jednak Stalija poradził sobie z jego strzałem.
 37 min.
Legioniści próbują uspokoić grę.
 35 min.
Według Legia.net po zdobyciu bramki Nikolić został obrzucony przedmiotami.
 34 min.
Żółta kartka dla Moreiry (za Legionisci.com).
 29 min.
GOOOOOOOOOL! NIKOLIĆ!
 28 min.
Strzał Floresa. Piłka w znacznej odległości mija bramkę (podobno).
 25 min.
Żółta kartka dla Jeffersona.
 23 min.
Guilherme gra za obrońców Kukesi, ale nikt nie dochodzi do piłki. TVP puszcza kabaret (!).
 21 min.
Teraz kartonik ogląda Flores.
 18 min.
Żółta kartka dla Dudy.
 18 min.
Prawie dwadzieścia minut za nami. TVP puszcza reklamy.
 16 min.
Kolejna akcja gospodarzy. Po uderzeniu sprzed pola karnego futbolówka przeleciała minimalnie ponad poprzeczką.
 13 min.
Z ciekawostek (za Legionisci.com): Na stadionie nie ma chłopców do podawania piłek. Przed chwilą w tę rolę wcielił się... Henning Berg.
 12 min.
Akcja Kucharczyka lewym skrzydłem. Obrońcy zdołali mu jedna wybić piłkę.
 11 min.
Dziesięć minut za nami. Meczu nie widać, ale zbyt wiele się nie dzieje (za Legionisci.com).
 8 min.
Gospodarze grają bardzo agresywnie. Przekonali się o tym już Duda, Nikolić i... arbiter boczny.
 5 min.
Nikolić na spalonym. TVP dalej nie ma wizji, Szpakowski opowiada o meczu Lecha z Basel.
 4 min.
Zawodnicy Kukesi blisko gola! Po zamieszaniu w polu karnym na szczęście futbolówka przeleciała obok słupka.
 2 min.
Skład gospodarzy: Stajila - Hallaci, Malota, Muca, Mici - Birungueta, Hasani - Jefferson, Carioca, Flores - Moreira.
 1 min.
TVP obrazu nie ma, ale mecz się już rozpoczął (za Legia.com).

Znamy skład Legii: Kuciak - Broź, Rzeźniczak, Pazdan, Brzyski - Furman, Jodłowiec - Guilherme, Duda, Kucharczyk - Nikolić
Wicemistrzowie Polski w końcu budują formę. Po żenującej w ich wykonaniu wiośnie, utracie tytułu mistrzowskiego i porażce w meczu o Superpuchar Polski podopieczni Henninga Berga zaczęli w końcu grać w piłkę. I to z przytupem - w ostatnich trzech meczach "Wojskowi" wbili rywalom aż dwanaście bramek. 4:1 ze Śląskiem Wrocław w lidze, 3:0 z Botosani w drugiej rundzie eliminacji LE oraz 5:0 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Te wyniki muszą robić wrażenie nawet na najbardziej wybrednych kibicach.

Legioniści do potyczki w Albanii przystępują jako zdecydowani faworyci. Awans Kukesi po wygranym dwumeczu z Mladostą Podgorica już był odebrany jako w Albanii pozytywna niespodzianka. W Kukesi wszyscy jednak przypominają zeszłoroczne wyniki Legii w Lidze Europy i spodziewają się ciężkiego spotkania.

Trener Henning Berg w Albanii prawdopodobnie postawi na najmocniejszy skład. W linii pomocy prawdopodobnie zobaczymy odzyskującego blask Ondreja Dudę, a w ataku niezwykle skutecznego Nemanję Nikolicia. Węgier sprawił, że przy Łazienkowskiej 3 wszyscy bardzo szybko zapomnieli o Orlando Sa. Zabraknie za to zdobywcy pięknego gola z Podbeskidziem Michała Żyry. Młody Legionista jest kontuzjowany.

Pierwszy gwizdek o godzinie 20:00. Zapraszamy do udziału w naszej relacji.