LM: Porażka Sevilli. Real zremisował w Paryżu

LM: Porażka Sevilli. Real zremisował w Paryżu

Logo Ligi Mistrzów
W najciekawszym środowym meczu Ligi Mistrzów Manchester City pokonał Sevillę 2:1. Real Madryt i Juventus Turyn zanotowały bezbramkowe remisy. Jeden punkt w drugiej połowie starcia z CSKA uratował Manchester United.
W barwach Sevilli całe spotkanie rozegrał Grzegorz Krychowiak. Polak zaliczył niezły występ, miał jedną sytuację do zdobycia bramki, ale nieczysto trafił w piłkę. Hiszpański zespół objął prowadzenie w 30. minucie, a na listę strzelców wpisał się Konoplyanka. Chwilę później do własnej siatki trafił Adil Rami. „The Citizens” mieli sporo szczęścia, bo zwycięskiego gola zdobyli w doliczonym czasie gry. De Bruyne precyzyjnie uderzył za pola karnego i zapewnił swojej ekipie trzy punkty.

Remisy Realu i Manchesteru United

Mecz w Paryżu zapowiadał się niezwykle ciekawie, ale emocji było jak na lekarstwo. W pierwszej połowie Real miał przewagę, jednak nie potrafił udokumentować jej golem. Po przerwie PSG zagrało odważniej, jednak wynik ciągle pozostawał bez zmian. Cristiano Ronaldo mógł dać wygraną „Królewskim” w końcówce, ale piłka po jego uderzeniu z woleja poleciała obok słupka.

Kolejny średni występ w Champions League zanotowali piłkarze Manchesteru United. „Czerwone Diabły przegrywały z CSKA Moskwa do 65. minuty, ale remis ekipie z Old Trafford uratował Martial. W pierwszej połowie gracz CSKA Roman Jeremienko nie wykorzystał rzutu karnego.

Bez niespodzianki obyło się w Madrycie. Atletico pewnie wygrało z Astaną 4:0. Bramki dla hiszpańskiej ekipy zdobyli Niguez, Martinez i Torres, a jedno trafienie samobójcze zanotował Dedechko.