W uroczystości wzięła udział szefowa Kancelarii Prezydenta Małgorzata Sadurska wraz z ministrami i doradcami prezydenta. Ceremoniał ślubowania sędziów poprowadziła minister Anna Surówka-Pasek.
Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:
Sędziowie Sądu Najwyższego
1. Bohdan BIENIEK
2. Dariusz KALA
3. Piotr MIREK
4. Krzysztof RĄCZKA
sędziowie Wojewódzkich Sądów Administracyjnych
5. Monika KAZUBIŃSKA-KRĘCISZ
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie
6. Przemysław KRZYKOWSKI
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Olsztynie
sędziowie Sądów Apelacyjnych
7. Krzysztof GÓRSKI
Sąd Apelacyjny w Szczecinie
8. Jolanta de HEIJ-KAPLIŃSKA
Sąd Apelacyjny w Warszawie
sędziowie Sądów Okręgowych
9. Zbigniew BROMBEREK
Sąd Okręgowy w Poznaniu
10. Edyta BRONOWICKA
Sąd Okręgowy w Warszawie
11. Tomasz CIOSMAK
Sąd Okręgowy w Katowicach
12. Urszula DĄBROWSKA
Sąd Okręgowy w Warszawie
13. Elżbieta GÓRALSKA
Sąd Okręgowy w Szczecinie
14. Agnieszka GRĄŻAWSKA
Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej
15. Maciej GWÓŹDŹ
Sąd Okręgowy w Katowicach
16. Urszula HADRYŚ
Sąd Okręgowy w Szczecinie
17. Anna IWAN
Sąd Okręgowy w Opolu
18. Agnieszka JURKOWSKA-CHOCYK
Sąd Okręgowy w Lublinie
19. Ewa KIPER
Sąd Okręgowy w Warszawie
20. Małgorzata KOPALSKA-ĆWIK
Sąd Okręgowy we Wrocławiu
21. Joanna KRZYSIAK
Sąd Okręgowy w Zamościu
22. Ewa KUKIEŁKA-PRÓCHNICKA
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
23. Bogusława KUBICA
Sąd Okręgowy w Katowicach
24. Piotr ŁAKOMIAK
Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej
25. Katarzyna PARCZEWSKA
Sąd Okręgowy w Warszawie
26. Marcin POLAKOWSKI
Sąd Okręgowy w Warszawie
sędziowie Sądów Rejonowych
27. Marta BANOWSKA
Sąd Rejonowy w Kłodzku
28. Joanna BŁAŻEJEWSKA
Sąd Rejonowy w Tucholi
29. Katarzyna CZERWIŃSKA-KORAL
Sąd Rejonowy Katowice-Zachód w Katowicach
30. Marta CZYŻ-GURBAŁA
Sąd Rejonowy w Bytomiu
31. Katarzyna CYGAN
Sąd Rejonowy w Nidzicy
32. Kinga GRÜNBERG-BARTKOWSKA
Sąd Rejonowy w Grudziądzu
33. Iwona HENRYCH
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie
34. Aneta KOŁODZIEJ
Sąd Rejonowy w Chorzowie
35. Karolina KOMARNICKA-BOBERSKA
Sąd Rejonowy w Kluczborku
36.Iwona KRAWCZYK
Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
37. Piotr KRZAK
Sąd Rejonowy w Myślenicach
38. Kamil KUC
Sąd Rejonowy w Wołominie
39. Bartosz KUSYK
Sąd Rejonowy w Wołowie
40. Marcin LONT
Sąd Rejonowy w Wieluniu
41. Izabela MARCZEWSKA
Sąd Rejonowy w Sosnowcu
42. Katarzyna OPERCHALSKA-FIGIEL
Sąd Rejonowy w Mikołowie
43. Anna ORZECHOWSKA
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
44. Łukasz OSTROWSKI
Sąd Rejonowy w Kielcach
45. Daniel PASTUSIAK
Sąd Rejonowy w Sieradzu
46. Ewa PIRÓG
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
47. Andrzej PISARCZYK
Sąd Rejonowy w Szczecinku
48. Katarzyna POŁOWNIAK-BARAN
Sąd Rejonowy Katowice-Zachód w Katowicach
49. Katarzyna POPŁAWSKA-GRZESIK
Sąd Rejonowy w Zabrzu
50. Dariusz ROGALA
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
51. Anna RZĘSA
Sąd Rejonowy w Goleniowie
52. Joanna SOBCZAK
Sąd Rejonowy w Grudziądzu
53. Elżbieta WASZKIEWICZ-PAMPUCH
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
54. Dorota WIESE-STEFANEK
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
55. Monika WŁODARCZYK
Sąd Rejonowy w Chrzanowie
56. Grzegorz WOŹNIAK
Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju
57. Tomasz ZAŁĘSKI
Sąd Rejonowy w Mławie
58. Ewa ŻMUDZKA-KMIECIK
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie