Polska wysoko przegrywa z Kamerunem

Polska wysoko przegrywa z Kamerunem

Polska przegrała z Kamerunem 0:3 (0:1) w towarzyskim meczu piłkarskim w Szczecinie. Dwa gole zdobył Samuel Eto.
Pierwszego gola były gwiazdor Barcelony strzelił w 30 minucie, a pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gości. Jednak już po siedmiu minutach drugiej odsłony spotkania nasz bramkarz wyjmował piłkę z siatki po raz drugi. Znów gola strzelił Eto. Na pięć minut przed końcem Polaków dobił jeszcze Vincent Aboubakar.

Polska - Kamerun 0:3

Bramka: 0:1 Samuel Eto (30), 0:2 Samuel Eto (52), Vincent Aboubakar (85).

Żółte kartki: Ludovic Obraniak (Polska), Henri Ntsama Bienvenu (Kamerun).

Sędzia: Tony Asumaa (Finlandia). Widzów: 17 000.

Polska: Łukasz Fabiański (46-Przemysław Tytoń) - Grzegorz Wojtkowiak (38-Marcin Kowalczyk), Michał Żewłakow, Kamil Glik, Maciej Sadlok - Jakub Błaszczykowski, Dariusz Dudka (72-Adam Matuszczyk), Rafał Murawski (57-Adrian Mierzejewski), Ludovic Obraniak (78-Sławomir Peszko) - Robert Lewandowski, Paweł Brożek (46-Maciej Rybus).

Kamerun: Guy Assembe Ndy - Benoit Ekotto Assou, Sebastien Bassong, Nicolas Nkoulu (65-Stephane Mbia), Augustin Binya - Aurelien Chedjou (76-Joel Matip), Jean II Makoun (70-Gorges Mandjeck), Henri Bedimo (82-Geatan Bong) - Marcel Ndjeng, Eric Choupo-Moting (59-Henri Ntsama Bienvenu), Samuel Eto'o (80-Vincent Aboubokar). (PAP)