Liga holenderska: Smolarek znów strzela

Euzebiusz Smolarek strzelił swoją pierwszą bramkę dla ADO Den Haag (fot. Roger Gorączniak/Wikipedia)
Były piłkarz reprezentacji Polski Euzebiusz Smolarek zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach ADO Den Haag. Dzięki trafieniu polskiego napastnika zespół z Hagi zremisował na własnym boisku z Twente Enschede 1:1 w meczu 27 kolejki holenderskiej ekstraklasy.
31-letni Smolarek wystąpił w podstawowym składzie, a do bramki rywali trafił w ósmej minucie. W 62 minucie stan spotkania wyrównał Glynor Plet. Polak opuścił boisko w 70 minucie, kiedy zmienił go Ahmed Ammi.

Smolarek trafił do ADO Den Haag 31 stycznia - podpisał z holenderską drużyną półroczny kontrakt z możliwością przedłużenia o rok. Debiut w nowym zespole zaliczył ósmego lutego.