Dudek: Piast dostał dzwona, to podłamuje skrzydła

Dudek: Piast dostał dzwona, to podłamuje skrzydła

Jerzy Dudek (fot. Michal Chwieduk / newspix.pl)Źródło:Newspix.pl
Jerzy Dudek obejrzał z trybun czwartkowy mecz Piasta Gliwice z Karabachem Agdam. Dzięki bramce z doliczonego czasu gry z awansu do kolejnej rundy eliminacji Ligi Europy cieszył się azerski zespół.
Po regulaminowym czasie gry Piast prowadził 2:1 z Karabachem i sędzia zarządził dogrywkę. Długo zanosiło się na rzuty karne, ale na kilka minut przed końcem dogrywki bramkę na wagę awansu zdobyli goście z Azerbejdżanu.

Jerzy Dudek: Chłopcy będą zawiedzeni, mieli wieksze nadzieje

- Te rzuty karne by dały im nadzieję na to, że przegrali pechowo, a tak takiego dzwona dostali na ostatnią chwilę, to podłamuje skrzydła - opisał mecz Jerzy Dudek na antenie Orange Sport.

Jerzy Dudek: Chłopcy będą zawiedzeni, mieli wieksze nadziejeJerzy Dudek: Wygrał zespół, który ma większe doświadczenie

W pierwszym meczu w Azerbejdżanie Karabach wygrał 2:1. Asystentem trenera Piasta jest Dariusz Dudek, brat byłego polskiego bramkarza.