WTA Finals: Porażka Radwańskiej z Szarapową. Dramatyczna końcówka

WTA Finals: Porażka Radwańskiej z Szarapową. Dramatyczna końcówka

Agnieszka Radwańska (fot. Yue Yuewei / newspix.pl) Źródło: Newspix.pl
Agnieszka Radwańska przegrała z Marią Szarapową 6:4, 3:6, 4:6 w turnieju masters w Singapurze – podaje sport.pl.

W pierwszym secie oglądaliśmy popisową grę obu tenisistek. Agnieszka Radwańska grała bardzo pewnie i precyzyjnie kończyła kolejne akcje. Polka jako pierwsza w dziewiątym gemie przełamała rywalkę. Maria Szarapowa otrząsnęła się w drugiej odsłonie meczu. Rosjanka najpierw wygrała swoje podanie, a potem po raz pierwszy przełamała Radwańską, która w tej partii ugrała tylko trzy gemy.

Emocje do końca i niedosyt

Decydująca część spotkania była najciekawsza. O porażce polskiej tenisistki zadecydowała dramatyczna końcówka. Szarapowa wystawiła nerwy kibiców na ciężką próbę, bowiem ze stanu 5:2 zrobiło się 5:4. Rosjanka w decydującym momencie zachowała jednak zimną krew i wykorzystała drugą piłkę meczową. Cały pojedynek trwał dwie godziny i 47 minut.