Udane mecze polskich piłkarzy w Europie

Udane mecze polskich piłkarzy w Europie

Euzebiusz Smolarek strzelił trzy bramki dla Borussii Dortmund, Artur Boruc grał przez 90 minut dla Celticu Glasgow, a  drużyna Hibernian Zbigniewa Małkowskiego wygrała.
Euzebiusz Smolarek strzelił trzy bramki dla Borussii Dortmund w meczu 9. kolejki niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej z  FC Kaiserslautern. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3 (w pierwszej połowie wynik 3:1).

Polak zdobył gole lewą nogą, potem prawą, a następnie głową. Bramki dla gospodarzy uzyskał Turek Halil Altintop. Reprezentant Polski w tym sezonie strzelił już osiem goli.

Ale to nie koniec dobrych wiadomości. W lidze szkockiej Celtic Glasgow zremisował na własnym stadionie z liderem ekstraklasy - Heart of Midlothian wynikiem 1:1. Bramkarz reprezentacji Polski - Artur Boruc, grał przez 90 minut. Niestety nie wystąpił kontuzjowany w meczu z Anglią Maciej Żurawski. W tabeli Celtic jest drugi i do Hearts traci trzy punkty.

Udane spotkanie rozegrał również bramkarz Hibernianu - Zbigniew Małkowski. Jego drużyna wygrała z Klimarnockiem 4:2. Dzięki temu zwycięstwu Hibernian awansował na czwarte miejsce w tabeli.