Krakowski sukces!

28 czerwca w stolicy Małopolski biegacze, rolkarze i rowerzyści pokonali tysiące kilometrów w ramach ogólnoeuropejskiej akcji organizowanej przez sieć hoteli Hilton. Rezultat zmagań to drugie miejsce Hilton Garden Inn Kraków! Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć marki TEEKANNE!

Celem akcji była doskonała sportowa zabawa, ale przede wszystkim promowanie zdrowego trybu życia i zbiórka funduszy na cele charytatywne. W tym samym dniu hotele w różnych miastach zmierzyły się ze sobą o to, kto pokona jak najdłuższy dystans. Wzięły udział w sumie sto cztery hotele, które przy ogromnym wsparciu gości, przyjaciół, a nawet przypadkowych przechodniów, pokonały ponad 52,5 tysiąca kilometrów - równowartość 1,31 okrążenia ziemi. W samym Krakowie pokonano dokładnie 3529,1 kilometra, pozwoliło to na zdobycie srebrnego medalu w rywalizacji!

Na najaktywniejszych uczestników czekały nagrody przyznane w rożnych kategoriach. Zwycięzca wśród rowerzystów pokonał 130 kilometrów. Każdy z trójki najaktywniejszych biegaczy przebiegł aż 70 kilometrów, najszybsza rolkarka przemierzyła natomiast 50,5 kilometra, po czym ściągnęła rolki i przebiegała jeszcze 12,5 kilometra!

Wszyscy uczestnicy wydarzenia mogli też skorzystać ze specjalnie przygotowanych atrakcji. Czekały na nich między innymi aromatyczne herbaciane upominki ufundowane przez TEEKANNE.

Marka TEEKANNE gratuluje wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu!