/ Forum Problemy z organizacją aukcji "Pride of Poland". "Dwa miesiące spóźnienia"
16    

Problemy z organizacją aukcji "Pride of Poland". "Dwa miesiące spóźnienia"

Dodano 16
Były prezes stadniny koni w Michałowie, Jerzy Białobok na antenie RMF FM mówił na temat organizacji letniej aukcji koni arabskich. – Przygotowania nie wyglądają dobrze, bo jest około dwóch miesięcy spóźnienia – ocenił.
 16
  • Bolek1   IP
    ponizej wielbiciele z PISu daja pokaz swojego uwiadu intelektualnego co bym bez was pisal glupki cha cha cha
    • Bolek I   IP
      balbina na ctery kopyta wali do szopy i zezarla mi wygborcza poclalowala mnie w tylek a ja to uwielbiam braciszkowie !!!!!!!!!! ha ha ha
      • Karlik   IP
        Tak, tak rozgonić tych klientów z Arabii,Kataru itp . Po co nam tu ich pieniądze,mamy swoje!!!Będziemy koniki na uchodźdztwo skazywać.Dobra zmiana już tu jest!Trochę strach
        • rozgonić końską klikę   IP
          Przecież to firma Polturf ma wyłączność na organizowanie "Pride of Poland" i zarabiała miliony przez lata. Jak nie zorganizuje w tym roku, pogonić i znaleźć nowego , uczciwego organizatora.
          • gosciu   IP
            Jedyny komentarz jaki się nasuwa na poczynania kaczej drużyny to:
            Dobra zmiana twoja mać :)
            • Gospodyni   IP
              A ja mam pytanie czy stadniny mają swojeg księdza kapelana. Myślę że dlatego się coś nie udaje że brakuje takiego księdza. Ponadto uważam że nawet każdy koń powinien mieć swojego kapelana. Mam też pytanie, czy konie można ochrzcić? Może by pomogło? Tylko nie wiem czy można chrzcić konie, ale chciałam zapytać.
              • opinia.   IP
                Kurde, pisiory wmawiali odbudowę ruiny a tu jak na złość ta ruina runęła na ich własne niewypowiedziane życzenie ! Miała być kasa - jest nawóz po koniach.
                • Kaczor   IP
                  Piejom kury piejom kaczora se wzieły za koguta!!!
                  To je taka to je taka pisdzielskaja nuta!!!
                  • Bolek1   IP
                    ooo braciszkowie na 4 kopyta wala minusy ,a pocalujta mnie w dupe cha cha cha
                    • ALICJA   IP
                      A MORZE NAJPIERW TRZEBA ODBUDOWAĆ STADO BO ZARAZ NIE BĘDZIE CO WYSTAWIĆ NA
                      AUKCJE
                      • Bolek1   IP
                        a kto da teraz tu kobyly??????

Najczęściej komentowane