/ Forum Darmowe leki dla seniorów. Dziś ustawa wchodzi w życie
10    

Darmowe leki dla seniorów. Dziś ustawa wchodzi w życie

Dodano 10
W dniu dzisiejszym w życie wchodzi ustawa o darmowych lekach dla pacjentów powyżej 75 roku życia. Do 1 września ma powstać lista specyfików, które zostaną dofinansowane przez państwo.
 10
  • jozef47   IP
    Co to ma byc ? Laska ? Jalmuzna ? Juz lepiej za te pieniadze ukarzcie tych ktorzy doprowadzili do tego ze ludzie lekow nie kupuja. Bo ktos jest winny za taki stan rzeczy !
    • Do poprawki   IP
      Nie podoba mi się ustawa która dyskryminuje młodszych emerytów i rencistów. Emeryci którzy osiągnęli wiek 75 lat otrzymują dodatkowo zasiłek pielęgnacyjny ponad 200 zł i to właśnie na leki, zaś młodsi mają niższe emerytury i też poważnie chorują, potrzebują rehabilitacji i też nie stać ICH na wykupienie leków ???
      • homeo   IP
        Wybrane leki z listy no,no .Dlaczego nie wszystkie leki dla emerytow po 75-tce?Czyli wielkie G....
        • wkurzona   IP
          Do dudy wsadżcie sobie te najwyżej 12 zł na m-c !
          Nie to obiecywaliście w kampani wyborczej.
          Jak mam zabezpieczyć życie i zdrowie schorowanej matki z niską emeryturą, o którą też pis nie dba ?
          To jest potajemnie legalizowana eutanazja.
          Ja już nie daję rady , nie mam 500+, niewiele zarabiam, ale i ja i matka z tych niskich dochodów płacimy podatki !
          • emeryt   IP
            PANI PREMIER ! JAK ŻYĆ , JAK ŻYĆ ???
            W tym kraju mlekiem i miodem płynącym dla eiti pisu .
            • TAkaprawda   IP
              PROPAGANDA PISOWSKA JAK ZA CZASÓW PRL !!!!!!! Poczytajcie sobie tylko to : ttp://www.se.pl/wiadomosci/polityka/10-z-na-leki-dla-seniorow-na-co-to-starczy_784358.html
              • emerytka   IP
                Co to  znowu za bzdet ?
                Ustawa DZISIAJ wchodzi w życie ale zacznie obowiązywać od przyszłego roku ?
                W dodatku ,wiedzą ile ma to kosztować , ale nie wiedzą jakie leki obejmie !
                Czyli , jeżeli ktoś zapyta - to jest , ale nie ma .
                Takie rzeczy tylko w pis !
                Z kampani wyborczej pamietam, że miało to obowiązywać jeszcze w pierwszym roku rzadzenia ! I co , znowu g-wno ?
                Nie tylko pis oszukał emerytów (najsłabszą grupę społeczną) przy tegorocznej rewaloryzacji emerytur to jeszcze i w tym przypadku musiał oszukać ?

Najczęściej komentowane