/ Forum Komisja śledcza ws. Amber Gold będzie większa
11  

Komisja śledcza ws. Amber Gold będzie większa

Dodano 11
Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki z PiS poinformował, że komisja śledcza ws. Amber Gold będzie liczyła 11 członków.
 • kasiunia   IP
  TO JEST PO PROSTU KPINA Z WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI. I CO MOŻE JESZCZE, MOŻE PRZYZNAĆ AFERZYSTOM WIELKIE ODSZKODOWANIA. NAJPIERW UKRADLI LUDZIOM PIENIĄDZE, A TERAZ NIECH JESZCZE IM SKARB PAŃSTWA ZAPŁACI ODSZKODOWANIA. Z NASZYCH PODATNIKÓW PIENIĘDZY, W TYM RÓWNIEŻ Z PODATKÓW POSZKODOWANYCH W TEJ AFERZE.
  KPINĄ JEST RÓWNIEŻ TO, ŻE NIE WYKRYTO PRAWDZIWYCH AFERZYSTÓW STOJĄCYCH ZA TĄ AFERĄ. BO PRZECIEŻ WIADOMO, ŻE SAM PAN PLICHTA ZE SWOJĄ ŻONĄ NIE ZDOŁALIBY TEJ AFERY NAKRĘCIĆ. TO TYLKO SŁUPY, PODSTAWIENI LUDZIE. NO BO PRZECIEŻ KTOŚ W RAZIE CZEGO MUSIAŁ IŚĆ DO PUDŁA.
  ŚLEDCZY WIDOCZNIE NIE CHCIELI, BĄDŹ TEŻ MIELI TAKI ODGÓRNY PRZYKAZ, ABY NIE WYKRYĆ PRAWDZIWYCH AFERZYSTÓW ZAMIESZANYCH W AMBER GOLD, NIE TYLKO ZE ŚWIATA BIZNESU, ALE RÓWNIEŻ URZĘDNIKÓW, POLITYKÓW NO I SĘDZIÓW. DLACZEGO NIE MÓWI SIĘ I NIE PISZE, ŻE SĘDZIOWIE Z SĄDU OKRĘGOWEGO W GDAŃSKU AŻ TRZYKROTNIE ODRZUCALI POZWY WNOSZONE PRZEZ POSZKODOWANYCH W TEJ AFERZE, W SPOSÓB BARDZO NACIĄGANY, ALBO PRAWNICY NAGLE PRZESTALI UMIEĆ PISAĆ POZWY? MOŻE ZATEM NIECH POSZKODOWANI ZMIENIĄ SWOICH PRAWNIKÓW, A ŚLEDCZY PRZYJRZĄ SIĘ TEMU, CO DZIEJE SIĘ W SĄDZIE OKRĘGOWYM W GDAŃSKU (ZRESZTĄ NIE TYLKO). NO I DLACZEGO WRESZCIE PRZES TEGO SĄDU, PRZENIESIONY DO INNEGO SĄDU, BYŁ TAKI SKŁONNY NA TELEFON SPEŁNIAĆ NA TELEFON ŻYCZENIA W ZWIĄZKU Z TĄ AFERĄ.
  SĘDZIOWIE W POLSCE ZRESZTĄ SĄ PO TO POWOŁYWANI, ABY CHRONIĆ TAKICH AFERZYSTÓW. TO LUDZIE KTÓRZY SA W TYM CELU CHODOWANI, PRZEZ LATA PRZYGOTOWYWANI DO TAKIEJ ROLI. TO LUDZIE, KTÓRZY MAJĄ ZA ZADANIE CHRONIĆ CZŁONKÓW MAFII, NIEUCZCIWYCH BIZNESMENÓW, SKORUMPOWANYCH URZĘDNIKÓW I POLITYKÓW, SPEŁNIAĆ INNYCH ŻYCZENIA. NIKT NIESTETY, ANI MEDIA, ANI ŚLEDCZY NIE INTERESUJĄ SIĘ TYM, ŻE SĘDZIOWIE CZĘSTO SAMI SIĘ KONTAKTUJĄ Z NIEUCZCIWYM BIZNESEM, CZY TO SAMI BEZPOŚREDNIO, CZY TO PRZEZ PEŁNOMOCNIKÓW (ADWOKACI, RADCOWIE PRAWNI), CZY TEŻ NAWET PRZEZ ASYSTENTÓW SĘDZIÓW.
  TAK SIĘ NIESTETY PRZYJĘŁOI JAKOŚ W POLSCE, ŻE SĘDZIA MA BYĆ POZA WSZELKIM PODEJRZENIEM. NIE WIADOMO JAKICBH NIEGODZIWOŚCI BY SIĘ NIE DOPUSZCZAŁ I TAK MA BYĆ POZA PODEJRZENIEM. TO LUDZIE BARDZO CZĘSTO NIEMORALNI, NIE MAJĄCY KWAIFIKACJI MORALNYCH DO TEGO, ABY PIASTOWAĆ TAK ODPOWIEDZIALNY URZĄD. BEZWZGLĘDNI, DOPUSZCZAJĄCY SIĘ WIELU DRAŃSTW, NISZCZĄCY BEZ SKRUPUŁÓW INNYCH LUDZI.
  BYŁOBY DOBRZE, GYBY ŚLEDCZY BADAJĄC AFERĘ AMBER GOLD, ALE NIE TYLKO, TAKŻE PRZY INNYCH SPRAWACH, OSTRO PRZETRZEPALI SĘDZIÓW. WYSZŁOBY TO NA DOBRE I POLSCE I POLAKOM. CI NIEMORALNI LUDZIE, SPRAWUJĄCY NIBY W POLSCE WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI, SĄ WIELKIM ZAGROŻENIEM DLA PRAWORZĄDNOŚCI I DOBRA INNYCH ZWYKŁYCH OBYWATELI. TO SKANDAL, ŻE CI LUDZIE SPRAWUJĄ WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI. SKANDALEM JEST RÓWNIEŻ TO, ŻE PAŃSTWO POLSKIE NIE ROBI NIC, ABY TYCH LUDZI WYRUGOWAĆ Z ZAJMOWANYCH STANOWISK.
  MOŻE SŁUŻBY W POLSCE, TYPU POLICJA CZY CBA, SĄ Z TEJ SAMEJ PARAFII I DLATEGO TAK TO WSZYSTKO NIESTETY WYGLĄDA, ŻE BEZKARNI NADAL POZOSTAJĄ BEZKARNI, A SŁUPOM PŁACI SIĘ JESZCZE ODSZKODOWANIA.
  TO WSZYSTKO JEST SYSTEMEM NACZYŃ POŁĄCZONYCH. WIADOMO, ŻE MUSIAŁO BYĆ BARDZO WIELE OSÓB ZAMIESZANYCH W TĄ AFERĘ, MAJĄCYCH CHODY I PLACY W RÓŻNYCH KRĘGACH. A NAM LUDZIOM ZWYKŁYM WYSTAWIONO TYLKO DWA PIONECZKI, APANA PLICHTĘ I JEGO ŻONKĘ, ABYŚMY SIĘ CIESZYLI. TO URĄGANIE NASZEJ INTELIGENCJI. KPINA Z NARODU. I WIĘKSZĄ KPINĄ JESZCZE BĘDZIE, JAK SKARB PAŃSTWA ZAPŁACIU ODSZKODOWANIE PANU PLICHCIE I JEGO ŻONCE.

  Najczęściej komentowane