/ Forum Ukraińcy z Automajdanu wzięli polskich senatorów za wysłanników Putina
34    

Ukraińcy z Automajdanu wzięli polskich senatorów za wysłanników Putina

Dodano 34
W środę rano polska delegacja przez kilka godzin nie mogła opuścić hotelu w Odessie. Ukraińscy nacjonaliści myśleli, że Polacy stoją po stronie prorosyjskich separatystów i zablokowali im wyjście – poinformował portal RMF24.pl.
 34
  • placek666   IP
    • Karolina   IP
      Faszyści doskonale wiedzieli co robia,wy też. Dlaczego ani słowa o konkretnym celu jakim była prośba rodzin żywcem spalonych w Domu Związków w maju 2014 o interwencję u władz w sprawie zanikającego śledztwa. Typowe,cyniczne i ograne tłumaczenie ludzikami Putina. Szkoda,że antysemityzmu nie dodali wszak to stara szkoła KPZU.
      • ioioi   IP
        Dobrze poinformowani. UKRAIŃCY gonić takich śmieci!!!
        • Amerykanin   IP
          Akurat Rulewskiemu nie wierzę bylem pod UW w Bydgoszczy w 1981 r byłem pod siedzibą ZSL na Dworcowej i widziałem na mieście milicyjną prowokacje a potem usłyszałem w USA kulisy tych wydarzeń i nawet jakiej farby uzyto aby ukrwawić towarzysza Rulewskiego, nie wierzę ani jednemu słowy temu aktorowi i cieszyłbym się bardzo gdyby zamknieto na dłużej tego gostka, Skandal że tacy reprezentują Polskę w Polsce jest nadal KOMUNA nawet w kościele nie komunia ale KOMUNA wiem co piszę. Oszołomy niech wierzą i dalej się podniecają. Będzie GORZEJ po dobrej zmianie.
          • Panowie Senatorowie!   IP
            Oprócz złożenia kwiatów w symbolicznych punktach, senatorowie zamierzają także spotkać się z kobietami
            • sprawiedliwy   IP
              I wcale sie nie pomylil Putinowska Organizacja dalej szkodzi Polsce
              • Kozak   IP
                Ano,teraz to ja wiem gdzie się odbyła bitwa na Kulikowym polu w 1380 roku-w macierze miast ruskich-Odessie,no a gdzieżby indziej,bynajmniej raczej nie inaczej.
                • jerzyna   IP
                  Ukraincy biora zbrodniarzy wojennych za swoich bohaterow.
                  • Bolek1   IP
                    patrząc sie ma mordę Powskiego śmiecia Rulewskiego to nie dziwie sie Ukraińcom
                    • ramię w ramię na metr w głąb   IP
                      Ukraińcy są dobrze zorientowani, ale to żadne odkrycie - bo to wiedza powszechnie znana. Poszukajcie sobie wywiadów Gromosława Czempińskiego o tym, w jaki sposób powstawała Platforma Obywatelska i ludzie jakich służb ją zakładali. Nawet nie trzeba wspominać co odwalali w sprawie Smoleńska.
                      • ko-marek   IP
                        Zacytuje central22, ktory bardzo trafnie to opisuje
                        "to stawia banderowców w pozytywnym świetle. Tylko grzecznie zablokowali polskich senatorów w hotelu a mogli ich przecież żywcem podpalić jak zrobili to z innymi dwa lata temu. Mogli także wbić w nich widły, do drzwi przybić gwoździami, piłą przeciąć na pół, itd".
                        • ko-marek   IP
                          W tej informacji brakuje najwaznieszych elementow a mianowicie ze senatorowie mieli sie spotkac z matkami spalonych zywcem separatystow prorosyjskich. Podstawowa informacja to sam fakt ze zginelo przeszlo 40 osob z rak bandziorow i ani Waszynkton, Nato ani UE z Junkerem i Schulcem nie protestowali.
                          • hýpage   IP
                            Polscy parlamentarzyści zostali napadnięci przez UPAdlińskie robactwo, a polskojęzyczne robactwo z PiS (te wszystkie @Bolki1, @majdany, @księgi, @Pendragony) się z tego cieszy...
                            • Takitam   IP
                              Nie wiem czy te uwagi pt. Dobrze im tak, nie dziwie sie itp. To wbew interesowi stanu
                              Sa polskimi parlamentarzystami nie wazne z jakiej strony. W normalnym kraju rzad powinien wyrazic oburzenie i opinia publiczna ich wspierac. Jak tak nie bedzie to nasz kraj bedzie niczym i latwy do manipulowania.
                              • ok123   IP
                                to gorzej niż Putin, to Platforma ....!
                                • Jestem robotem   IP
                                  Głupiś Jasiu, głupiś.
                                  Jak byłeś dawniej głupi tak i teraz jesteś, i już pewnie nic tego nie zmieni. Przecież to jasne, że ukraińska hołota bierze was za zwolenników Putina. W Polsce też masz zasraną opinię, od kiedy wyszły na jaw twoje ciemne układy z czasów prowokacji bydgoskiej, kiedy to rzekomo zostałeś tak dotkliwie pobity przez MO. I jeszcze na dodatek zabierasz ze sobą na wycieczkę jakąś Wcisłę. Po cholerę ci to?
                                  • Bolek fafnasty   IP
                                    Od wczoraj ukraincy to mniej niz zero dla mnie. Zaden banderowiec nie bedzie dycydowal gdzie mozna, a gdzie nie mozna przebywac. Mam nadzieje, ze Putin zaora ten pas przygraniczny jakim jest upaina.
                                    • Bolek1   IP
                                      Nie dziwie się Ukraińcom.. Rulewski to sprzedajna gnida
                                      • majdan   IP
                                        A może mieli rację! Rulewski nie wiadomo komu służy, a może Władymirowi! Kapuś to tylko kapuś.
                                        • księga   IP
                                          przecież to dwóch pełowców było to żadna to POmyłka, obaj pieli z zachwytu jak Putin nawiedzał polską ziemię za Tuska
                                          • Gringo   IP
                                            Może Ukraińcy myśleli że są od Macierewicza ?
                                            • Pendragon   IP
                                              Ukraińcy wcale się nie pomylili w tym ze to są wysłannicy Putina .
                                              Po powrocie do kraju zostaną bohaterami TVN i GW
                                              • leszek   IP
                                                To jest ukrainski rzad zaprowadzony m.in dzieki akcjom Kaczynskiego i sikorskiego na Majdanie. Brawo!
                                                • natalia   IP
                                                  A pod pomnikiem Bandery też złozyli kwiaty?. Czy w tym naszym pięknym kraju to juz tak będzie?. Boże, ilu tu Ukraińców i wszystko do władzy sie pchało i pcha. Teraz zwiedzają rodzinne strony. Kwaśniewski, Komorowski teraz też, co jest?, a Polaka nie ma, pumierali.
                                                  • (wujek) Olek   IP
                                                    OUN-UPA Poroszenki zawlaszczyla sobie przy pomocy Lachow Ukraine. Ale oni Lachow dalej nie lubia i rezac chca. Wynik durnej polityki polskich "elit".
                                                    • Forever   IP
                                                      No proszę jak można sobie tanio załatwić autoreklamę. Jeden telefon gdzie trzeba, jedno fałszywe info, a potem prasa, wywiady, telewizja. Gratuluję pomysłowości.

Najczęściej komentowane