/ Forum Zawód: polityk
4  

Zawód: polityk

Dodano 4
Rzeczypospolita to kraj w którym bardzo trudno jest być politykiem. Wiem, bo nim jestem. Zawsze o tym marzyłem i szaleńczo ciężko pracowałem, aby to marzenie zrealizować. Jednak skala niezrozumienia kim jest polityk, jak pracuje i dlaczego powinien być otoczony choćby namiastką estymy, jest tak dalece odbiegająca od stanu faktycznego/wyobrażenia Polskiego Wyborcy, że chyba łatwiej będzie Mu (wyborcy) przelać morze muszelką do dołka wykopanego na plaży (parafrazując za św. Augustynem) niż pojąć, dlaczego politycy powinni być profesjonalistami cieszącymi się uznaniem i szacunkiem.
  • jerzyeryk IP
    Nie, panie Misiło złych posłów i polityków nie zastąpi się uśmiechami lecz kopem w zadek dzięki mądrej,sprawiedliwej Konstytucji,o którą,jeżeli pan uwazasz siebie za odpowiedzialnego wobec narodu może zacząć walczyć Zniesienie list krajowych ,jednomandatowe okręgi wyborcze,obowiazek przeprowadzania referendum na żądanie społeczeństwa i bezwględnego respektowania jego wyniku,zniesienia immunitetu poselskiego i wszelkich przywilejów związanych z tym stanowiskiem.To na poczatek.Konstytucja którą sobie ustawili wszyscy uczestnicy Magdalenki preferuje kolesiów z ukladów tamtych czasów i wyżerkę na koszt podatnika.Nie na darmo jeden z filarów ówczesnej Solidarności po tamtych obradach określił uzyskane efekty okrzykiem:"teraz k...a my!!".

Najczęściej komentowane