/ Forum Zawód: polityk
4  

Zawód: polityk

Dodano 4
Rzeczypospolita to kraj w którym bardzo trudno jest być politykiem. Wiem, bo nim jestem. Zawsze o tym marzyłem i szaleńczo ciężko pracowałem, aby to marzenie zrealizować. Jednak skala niezrozumienia kim jest polityk, jak pracuje i dlaczego powinien być otoczony choćby namiastką estymy, jest tak dalece odbiegająca od stanu faktycznego/wyobrażenia Polskiego Wyborcy, że chyba łatwiej będzie Mu (wyborcy) przelać morze muszelką do dołka wykopanego na plaży (parafrazując za św. Augustynem) niż pojąć, dlaczego politycy powinni być profesjonalistami cieszącymi się uznaniem i szacunkiem.
  • WARIOGRAF IP
    SZCZUJNIA czyli LIGA MISTRZÓW HEJTERÓW POLSKICH „ELIT”:

R. Giertych -- od niego de facto rozpoczą się w Polsce instytucjonalny hejt - gdy był w rządzie „kaczora” min. edukacji i przewodził Lidze Polskich Rodzin i Wszechpolakom został okrzyknięty przez „salon III RP” CZOŁOWYM POLSKIM FASZYSTĄ, a młodzieżówka UW uderzyła w niego hasłem „GIERTYCH DO WORA, A WÓR DO JEZIORA” (jawne podżeganie do zbrodni!). Ale dzisiaj Giertych nie jest już „be” dla „salonu III RP” bo … wali w „kaczora” i bryluje w „salonowych” mediach -- gł. w TVN, gdzie jest pupilkiem red. M. Olejnik!
    PS! Swoją drogą, przypadek i „sukces” Giertycha jest też znamienny -- nikt tak sprawnie nie utopił „swojej” organizacji i partii politycznych jak on LPR i Wszechpolaków -- później sukces ten powielili inni -- np: W. Frasyniuk (ROAD, UD, UW, LiD, KOD) i  J. Palikot …

R. Sikorski -- zauważmy, że WSZYSTKIE jego DOKONANIA sprowadzają się do … „klepania ozorem” -- żadnych innych przejawów jego działalności w realu … I tak np. będąc min. SZ opowiadał publicznie ten żart o przodku Obamy:
    Jaki jest związek między prezydentem Obamą, a Polską?
    Taki, że ... przodek Obamy zjadł polskiego misjonarza w Afryce ...
    Śmieszne? Uśmiał się Obama, gdy to usłyszał? A jak myślicie: nie pamiętał o tym?
    Czy szef MSZ opowiadający publicznie takie dowcipy to dyplomata, czy może już ... dyplo-matołek?
    A przecież to tylko jeden z całej serii „dyplomatycznych” wypowiedzi Sikorskiego -- dzisiaj widzimy dokładnie, że Sikorski to typowy … WYKSZTAŁCIUCH (określenie L. Dorna -- dzisiaj gra wrza z Sikorskim w majtkach „totalnej opozycji”), CHAM I HEJTER!

B. Komorowski -- cham i podżegacz -- tak jak chociażby tutaj:
    " CZASEM TRZEBA WALIĆ DECHĄ W ŁEB” -- patrz tutaj:
    http://poznan.wyborcza.pl/poznan/1,36037,20993052,bronislaw-komorowski-w-poznaniu-czasem-trzeba-walic-decha.html

S. Neumann, B. Budka, … zwolennicy KOD nad-aktywni w mediach społecznościowych, rozradowani np. wypadkami samochodów rządowych z udziałem prezydenta A. Dudy i premier B. Szydło i zawiedzeni, że … wspomniane osoby przeżyły te zdarzenia!

Najczęściej komentowane