/ Forum Wiceszef ANR zrezygnował po aukcji koni arabskich w Janowie Podlaskim
23    

Wiceszef ANR zrezygnował po aukcji koni arabskich w Janowie Podlaskim

Dodano 23
Wiceprezes Agencji Nieruchomości Rolnych Karol Tylenda podał się do dymisji. Oficjalnym powodem rezygnacji ze stanowiska jest...honor. Według medialnych doniesień wpływ na decyzję wiceszefa ANR mógł mieć jednak chaos, jaki panował podczas aukcji Pride of Poland podczas Dni Konia Arabskiego w Janowie Podlaskim.
 23
  • Bolek1   IP
    po mojemu to konie z  niego zrezygnowaly
    • kaktus   IP
      Przejechal się na siwej kobyle.Co za idiota mowi ze sprzedano tanio bo to bubel.Super reklama firmy.
      • kaktus   IP
        O jakim honorze on bredzi?Wyszlo ze krol jest nagi.Blamarz,prewiduje ze nie ostatni.
        • mosiek z janowa   IP
          jak mozna zrobic kase jak sam debil mowil z,e to stara kobyla co nie moze ""zaskoczyc""""
          • Anatol z Kopytkowa   IP
            Szef ogłasza niebywały sukces, bo "sprzedano stare i bezpłodne klacze za duże pieniądze" a wiceszef z uwagi na ujmę na honorze rezygnuje z pracy... Kupujący to głupcy i ślepi, nie znają wieku oraz stanu kupowanego za setki tysięcy euro konia?!...
            Kiedy ta bulwersująca "licytacja" trafi do prokuratury jako podejrzenie przestępczego działania na szkodę stadniny?...
            • ip 83 szmata trudna do podrobienia   IP
              ponizej ja curwa ip 83 popluczyny szefunia kradne nick Bolek1
              • Bolek I   IP
                ino koza my se ostala i gumioki ,mam jesce dwe flaxszki berbeluchy
                • SEDZIA   IP
                  POPRZEDNI PREZES PRZECHADZAL SIE WSROD KUPUJACYYCH KONIE VIPOW I  NAMAWIAL ICH DO NIE KUPOWANIA KONI, ,CZYLI DZIALAL NA SZKOE STADNINY,,,,,,,LOBUZ,,,,,,
                  • sami swoi   IP
                    To minister powinien podać sie do dymisji !
                    Utopil w błocie zbyt wiele kasy , kto te straty finansowe pokryje ? Bo straty wizerunkowe bardzo trudno będzie odbudować i też bardzo trudno określić ich wartość finansową.
                    Miała być "dobra zmiana" jest G*wniana zmiana.
                    • a byla taka firma !!!!!   IP
                      ostala sie ino ""nasza szkapa"""
                      • antek emigrant   IP
                        Największy ogier w stadzie to Jaro. Bez baby, bez dzieci, bo ciągle bije konia.
                        • Jolka   IP
                          Poprzedni szefowie działają!!!! Za wszelką cenę chcą pokazać, że byli najlepsi i nie do zastąpienia. Poczekajmy, myślę. ze dowiemy się kto licytowal konia dwa razy i obniżył cenę o połowę!!!!
                          • Normix   IP
                            CZEMU macie pretensje do PiSu? Nie rozumiem, przecież każdy wie, komu zależało na tym, żeby zrobić burdel w stadninie. Chciano zaszkodzić nowemu dyrektorowi i tyle. Nielogiczne jakieś myślenie naszej ukochanej polskiej bandy kretynów. Wysilcie się trochę, pomyślcie, przeanalizujcie, wyszukajcie motywu, kalkulujcie. Kto miał większy interes, żeby zrobić tam takie show?
                            • robur   IP
                              Mogli wystawić Hofmana jako ogiera. Ciekawe za ile by poszedł? Sądzę że po aukcji trafił by do schroniska
                              • PRLbis   IP
                                To przecież 1 sekretarz KC ministerstwa rolnictwa pislandu Jurgiel podejmował decyzje o stadninach koni . Teraz znależli kozła ofiarnego.
                                Odprawa będzie ? Jaka ?
                                Czasy PZPR kwitną pełną parą .
                                • Robotem jestem, na na na na!   IP
                                  Weźmy się na serio za hodowlę polskich winniczków. To może być nasz narodowy 'brand' (obok WYBOROWEJ). Do tego wystarczy powołać Agencję Ruchomości Rolnych (wszak winniczki w przeciwieństwie do koni poruszają się, choć bardzo powoli) oraz odpowiednią spółkę skarbu państwa (koniecznie S.A.).
                                  Wszystko, co arabskie to teraz śmierdzący temat (T. Arabski i na dodatek jeszcze te konie, nie mówiąc już o 'migrantach' i innej drobnej swołoczy arabskiego pochodzenia).
                                  • obserwator   IP
                                    W obozie rządzących chaos i dezorientacja. Nikt wcześniej z tych przygłupów nie dopuszczał myśli, że można się zachować honorowo. Nawet płatni hejteży z pisdolandu nie wiedzą co pisać. Stadnina w Janowie pozostanie symbolem "Lipnej zmiany" i "koryta 5000+".
                                    • Teodor   IP
                                      Jeszcze wczoraj dwoili się i troili przekuwając porażkę w sukces , więc ta dymisja to w nagrodę ?
                                      A tak swoją drogą : konie , hodowla koni , sprzedaż TAKICH koni to jest.... nieruchomść ?
                                      • piotr   IP
                                        Bo nie wszystko polega na wydaniu rozporządzenia przez prezesa Kaczyńskiego. Ale PIS-dowate tego nie rozumieją lub nie chcą zrozumieć. Bo nie chcę mi się wierzyć , że są aż tak głupi .

Najczęściej komentowane