/ Forum Ile zarabiają muzycy disco polo? "Woodstockiem tej branży jest festiwal w Ostródzie"
19    

Ile zarabiają muzycy disco polo? "Woodstockiem tej branży jest festiwal w Ostródzie"

Dodano 19
Branża muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej to żyła złota, która z roku na rok się rozrasta. Topowy zespół disco polo w Polsce może zarobić rocznie nawet milion dolarów.
 19
  • Znajomek   IP
    Ostatnio słuchałem znaleziony utwór Moja LALA znajomego, wpada w ucho.
    Posłuchajcie sami. Od tego się zaczyna. Pozdrawiam
    ;-)
    • Natalia   IP
      To jest nowy fajny zespół disco polo, grają od 3 do 6 koncertów jednego weekendu , to mój ulubiony zespół JUMPER
      • moj wlasny apel   IP
        "'''Witam wszystkich i blagam was z calego serca o podarownie dla mnie zywnosci ktora mi sie nie zepsuje bo nie posiadam lodowki oraz letniej odzieszy i butuw dla mnie za co z calego serca bardzo wszystkim dziekuje i prosze przeczytajcie cala moja wlasna prozbe
        jest Tutaj cala moja wlasna prozba do przeczytania i dziekuje za kazda pomoc

www.proszeprzeczytaj.webnode.com

Tu reportaz o mnie w t v p1

DZIEKUJE ZA KAZDA POMOC I PRZECZYTANIE MEJ PROZBY
        • Pijotr   IP
          Wszyscy hejterzy PiS-u pytam skąd się tu wzieliście? Jeszcze tydzień, może dwa było tu "czysto". JA sam nie jestem ich fanem ale ta nienawiść, która się z was wylewa jest nie do zniesienia. Używacie epitetów niepopartych argumentami. Wzywam do rzetelnych merytorycznych wypowiedzi. O utrzymanie tego porządku proszę resztę wypowiadających się
          • magoz44   IP
            SUPRAśle D.Czarnecka-T.Zarembski-UrządWojewódzkiUrządMiastaŁodzi...etc...
            • ocelot   IP
              Disco-polo jest totalnie obciachowe.Jest jednak dużo mniej obciachowe niż PiSuar,do tego stopnia,że niesłychanie prymitywne disco-polo przy PiSuarze mogłoby uchodzić za kwintesencję awangardy.
              • Amerykanin   IP
                To co dzieje się w tej Polsce to pewnik że będzie zmiana na gorsze. Wszystko cenzurują. W sporcie kradną publiczne pieniądze idą w prywatne kieszenie jak np. w Zawiszy Bydgoszcz i w Piaście Gliwice wpierw się inwestuje w druzynę ( handel ludźmi) za społeczne i miejskie pieniądze potem doprowadza do upadku i zwiewa z kasą ( nie swoją za granicę) lol Ma Rację Max Kolonko te wszystkie przetargi i konkursy w Polsce to jedno wielkie złodziejstwo. I Wprost nie jest bez winy, też ma swoje za uszami nie tylko chodzi o cenzurę wypowiedzi. Jeśli mnie nie opublikują to nie tylko opuszczę to forum ale będę namawiał innych by zrobili to samo. Soros wydał polskich polityków. No cóż potrzbny jest tutaj drugi Piłsudski aby rozgonić bractwo na jego garnuszku ze wszystkich partii i nawet z kościoła. Boże jeszcze nie grzmisz w tej Polsce to jedno złodziejstwo ku..restwo i szwindel. To nie jest już Polska. Zostaną takie Polonusy folksdojcze, Mirki Ukraińce , Polaki co nie są Polakami i inne szuje oszczercy.
                • Ryfka   IP
                  Niech sobie diskopolowcy skaczą przy swojej muzyczce. Skoro to lubią.Ale niech się odwalą od polityki, bo na tym się nie znają.A niestety- "rodzina disco- polo":, to elektorat PiS-u.
                  • polo - disco man   IP
                    ocelot !!!!! ----- kazdy ma prawo sluchac to co lubi I placic za to co lubi ,na tym polega biznes !!! ,jest wolny rynek I on dyktuje zapotrzebowanie nie tylko na  muzyke ,ale I na mode,stroje, wyglad fryzury itp itd . ,jesli sie podoba I jest zapotrzebowanie na to natychmiast jest odpowiedz rynku w podazy. Ale  ty chlopie !!! nic nie rozumiesz z podstawowych pojec prawa rynku I biznesu I cisnienie ci wali na leb z zazdrosci ze disco polowcy robia kase !!! I to ciezka kase !!! ,,,, ubierz sie w frak I ,idz do opery !! sluchac starych arii !!,siedzac sam na pustej widowni
                    • ZlodziejstwoCzarnych   IP
                      Mówi się BÓG ZAPŁAĆ!!! Tylko, że tym klechom rzymskokatolcom nic nie płaci zresztą ich wiernym też nie płaci bóg. DOJĄ SWOJE OWCE zwane WIERNYMI i WYCIĄGAJĄ NASZE PIENIĄDZE PODATNIKÓW za lekcje religii w szkołach publicznych, PENSJE KSIĘŻY W SZPITALACH, BISKUPI GENERAŁOWIE W WOJSKU DOSTAJĄ TYLE CO GENERAŁ PRAWDZIWY. itp tid
                      • Racjonalista PL   IP
                        JEŻELI JEST KATABASEM TO PODATKÓW NIE PŁACI. JEŻELI NIE TO PEWNIE PŁACI. U NAS WATYKAŃCZYKI SĄ UPRZYWILEJOWANE ZWOLNIONE Z OPODATKOWANIA CIT.
                        • urzednik zawsze na sluzbie.   IP
                          a czy od takich zyskow ci disco polowi biznesmani placa VAT ??? I inne podatki ??????,,,,, nie mysle !!!!!!

Najczęściej komentowane