/ Forum Biedroń może być kandydatem na prezydenta Warszawy
72    

Biedroń może być kandydatem na prezydenta Warszawy

Dodano 72
– Robert Biedroń może być kandydatem ruchów miejskich na prezydenta Warszawy – ujawnia w rozmowie z „Wprost” Jan Śpiewak, lider stowarzyszenia Miasto Jest Nasze.
 72
  • Grazyna   IP
    Polska potrzebuje przedewszystkimlLudzi w Polityce ktorzy reprezentuja nie tylko Intelekt ale i Osobowosc bylaby to chyba dobra zmiana .. mysle ze  czas na to  ... aby Poska zdobyla zaufanie polityczne na nowo .. moze to bylby pierwszy krok do tego zaufania i zmniejszyl napiecia spoleczne .. Pozdrawiam
    • wandszia   IP
      cudowne dziecko 2 pedalow
      • Rafał   IP
        Co prawda nie cierpie lewiactwa ale jestem za tym aby odpowiedni ludzie zajmowali odpowiednie stanowiska. Więc jeśli Biedroń dobrze sobie poradził jako prezydent Słupska to jestem za tym aby startował jako prezydent Warszawy, bo nie wszyscy lewiacy są zepsuci do szpiku kości, a wieżę że Biedroń będzie przekładał interesy miasta przed swoimi .
        • kwa kwa kwa   IP
          kaczke szlag trafi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • WIDEOWERYFIKACJA   IP
            na marginesie -- GWIAZDY TVN "Kropka nad i" red. M. Olejnik: R. Giertych (super star), K. Marcinkiewicz (Kaz), L. Dorn, Michał Kamiński -- ale, ale, ... przecież to "buźka IV RP"!
            • mariusz   IP
              ""Witam Serdecznie wszystkich i blagam was z calego serca o podarownie dla mnie zywnosci ktora mi sie nie zepsuje bo nie posiadam lodowki oraz letniej odzieszy i Obuwia mam nr 44 dla mnie za co z calego serca bardzo wszystkim dziekuje i prosze przeczytajcie cala moja wlasna prozbe
              jest Tutaj cala moja wlasna prozba do przeczytania i dziekuje za kazda pomoc

www.proszeprzeczytaj.webnode.com

Tu reportaz o mnie w  t v p 1

DZIEKUJE ZA KAZDA POMOC I PRZECZYTANIE MEJ PROZBY POZDRAWIAM WSZYSTKICH MARIUSZ
              • observer   IP
                Wawa zawsze była vaginosceptyczna przypominają się parady promujące vaginofobie z politykami z pod znaku wibratora.
                • Amerykanin   IP
                  W Słupsku go chwalą nawet katolicy co wpierw oponowali bo poprzednia władza katolicka ich okradła, to są skutki gdy religia przez niektóre partie wykorzystywana jest do celów politycznych jak w Radiu z Torunia. Rydzyk popierał Wałęsę, Gronkiewicz Waltz i innych tym podobnych tylko udaje że zapomniał. Widocznie jeśli w Słupsku go chawalą to znaczy że Biedroń jest lepszy niż ci pseudokatolicy od Rydzyka lol bo tak nie kradnie jak kościelni hipokryci tylko kasa i kasa a Bóg to tylko dodatek do kasy a może bożek mamony w tym polskim pseudokoćściółku ?
                  • mieszkaniec legnicy   IP
                    nareszcie ktoś sensowny na prezydenta, będę na niego głosował !!!!!!!
                    • Robnad   IP
                      Ryfka

zdajesz sobie choć ciut sprawę z tego co smarujesz?
                      prezydent u ciebie robi za przebierańca?
                      znaczy na prezydenta Słupska wybrali:
                      1)muchomorka
                      2) grającego muchomorka
                      3)muchomorka udającego grającego muchomorka
                      P.S.
                      oczywiście "muchomorek" w tym przypadku zastępuje nam zwolennika uprawiania sportu pedałowania.
                      • to by była heca na wielką skale!   IP
                        Z gumowym penisem na szyi !!!!!!!! hahahahahahahahahahahahah!!!!!!!
                        • Homofob   IP
                          Kwalifikacje?
                          Daje d...y.
                          • azazis   IP
                            no będą mieli Warszawiacy tęczę na tęczy, tęczowe życie, zjazdy tęczowych ludzi i wiele gabinetów proktologicznych hahaha
                            • easyrider   IP
                              @ Ryfka
                              Ryfkie, ty deklarujesz, że jesteś Żydówką. Czemu w takim razie nie proponujesz jakiegoś geja miętowego na burmistrza Tel Avivu? Po co tu się ścierasz, skoro masz tam swoją ojczyznę? Skoro jesteś Żydówką to nie jesteś Polką. Nie można być owcą i wilkiem jednocześnie. A skoro już tak obrzucasz tu błotem "homofobów" czy "ksenofobów" to powiedz może co sądzisz o wprowadzeniu w Izraelu prawa do adopcji dzieci dla pedziów, służby wojskowej dla transseksualnych byłych mężczyzn a niedoszłych kobiet i "wzbogacaniu" Izraela islamskimi "uchodźcami"?
                              • Slash   IP
                                Oby więcej takich ludzi było jak pan Biedroń.Nie mogę uwierzyć w liczbę negatywnych naładowanych głupotą i uprzedzeniami komentarzy.tacy ludzie jak on łączą a nie dzielą.Nie ważne kto jaka ma orientacje,chyba że Pisiory płaca wam za komentarze...
                                • Ryfka   IP
                                  @ Robnad
                                  A już odnosiłam wrażenie, że ty wszystko wiesz...Tak, pan Biedroń nadal będzie prezydentem. Chyba odróżniasz "rolę" od rzeczywistości?Czy ktoś grający w przedstawieniu muchomorka jest muchomorkiem?
                                  • (wujek) Olek   IP
                                    Jak widac najwieksza "kwalifikacja" jest dla lewakow bycie czy mianowanie sie homosiem, kobieta, ciemnoskorym, w tej kolejnosci. Merytorycznosc, kwalifikacje, skad? Najwazniejsze udawanie.
                                    • Robnad   IP
                                      Ryfka

pan Biedroń. hm.
                                      jeżeli panu Biedroniowi przychodzi POmysł na odgrywanie, nazwijmy to rolą żony, to dalej jest prezydentem Słupska?
                                      czy m
                                      • Ewa Koch   IP
                                        Biedroń powinien być kandydatem we wszystkich miastach Polskich...WTEDY...zostanie sponiewierany cały kraj , a nie tylko Słupsk...moja rodzinka wstydzi się przyznać w jakim mieście mieszka(odpowiadają - z Pomorza Środkowego , niedaleko Koszalina-fajne co?)...gdy już tacy jak on zasiądą na najwyższych stołkach w każdym mieście...WÓWCZAS...rodzinka odetchnie z ulgą , że nie tylko oni będą się musieli wstydzić...JEDNAK...chyba do tego nie dojdzie...BO...wystarczy wstydu za jedno miasto...
                                        • ajwaj aleluja i od tyłu   IP
                                          jest taki trend na zydowskich pedałów ha ha ah jeden rzadzi z ukrycia a ten na swieczniku ha ha ha teraz zamiast POLANDIA bedzie GEJLANDIA ha ha ha jdeogejlandia ha ha ah
                                          • Ryfka   IP
                                            Wydawałoby się, że bycie warszawiakiem zobowiązuje do większej kultury, obycia. W końcu to centrum Polski.Nic bardziej mylnego .To taka sama prowincja Europy, jak Pcim Dolny, nie obrażając mieszkańców Pcimia.Zacofanie, homofobia, antysemityzm, nacjonalizm mają się tak samo dobrze, jak w innych rejonach kraju.Dlatego pan Biedroń nie miałby żadnych szans.
                                            • orzesz-tv   IP
                                              takich ludzi trzeba zamknąć i  leczyć -  nie  że  jest inny on jest chory
                                              • orzesz-tv   IP
                                                ja też mogę być kandydatem lecz nie  chcę bo  nie  jestem zbokiem
                                                • ??????   IP
                                                  Ten -pan poczuł wiatr i bryluje w mediach wszelkich. Rzuca oskarżeniami na lewo i prawo- zobaczymy, jak to się zakończy.
                                                  • L S D   IP
                                                    SKORO TAK (?), to znaczy, że Ludzie, którzy go Lansują, mają kompletnie w d... miasto Słupsk. Liczy się Gaj Prezident w tytułach i hasłach, a nie dobro któegokolwiek miasta.
                                                    • POmatolska tecza   IP
                                                      nalezy zbadac czy robercik HIV i AIDS nie roznosi
                                                      • Robnad   IP
                                                        Jan Śpiewak, kolejny czosnkowiec.
                                                        nie PO to GieW wszczęła nagonkę na niedawną sojuszniczkę, by czyścicielowi kominów wyścielić fotel. mimo wszystko.
                                                        • kupa śmichu   IP
                                                          przynajmniej będzie chronić Tęczy przed podpaleniami ha ha
                                                          • rrrrr   IP
                                                            Co by o Biedroniu nie pisać to Słupskiem dobrze i przejrzyście zarządza. Prezydentem Warszawy nie zostanie bo jest prezydentem Słupska.
                                                            • Warszawiak   IP
                                                              Niedoczekanie

Najczęściej komentowane