/ Forum Urlopy językowe połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Dokąd udają się Polacy?
3  

Urlopy językowe połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Dokąd udają się Polacy?

Dodano 3
Wiele osób nie wykorzystało jeszcze tegorocznego urlopu i zastanawia się jak go zaplanować, żeby był nie tylko udany, ale również efektywny. Coraz więcej osób pracujących łączy urlopy z nauką języków obcych. Które miejsca najczęściej wybierają Polacy decydujący się na wyjazdy językowe?
  • Hanka   IP
    Brałam pod uwagę taki właśnie wyjazdowy kurs ale jednak doszłam do wniosku że to trzeba robić mając pewną bazę a nie zaczynając niemal od podstaw, zapisałam się za to na kurs do lincolna bo znając już angielski doszłam do wniosku, że drugi język będzie jak najbardziej w cenie, co prawda uczyłam się trochę jeszcze w szkole ale było to absolutnie niezbędnych kilka tylko zwrotów, w lincolnie trafiłam na bardzo fajnych lektorów, widać z powołaniem do przekazywania wiedzy i kochających to co robią więc i nam ten entuzjazm jak najbardziej się udzielał, do tego zajęcia w samym centrum Krakowa były mi bardzo na rękę więc cieszę się że do nich własnie trafiłam

Najczęściej komentowane