/ Forum Minister zmieniła zdanie. "Polacy współodpowiedzialni za pogrom w Jedwabnem"
66  

Minister zmieniła zdanie. "Polacy współodpowiedzialni za pogrom w Jedwabnem"

Dodano 66
Minister edukacji narodowej Anna Zalewska na antenie RMF FM przyznała, że Polacy są współodpowiedzialni za pogrom w Jedwabnem.
  • Polonus   IP
    Syjoniści zdjeli mój tekst, ale to oni są zbrodniarzami, to chazarska banda występuje w imieniu wszystkich polskich Żydów, a na to te syjonistyczni faszyści nie mają prawa! Ale ja je mam z matki Żydówki i rodu Szaron. Niech jeszcze raz padalec syjonistyczny napisze coś obraźliwego na Polskę moją Ojczyznę! Gdyby te dupki mogli mi cokolwiek zrobić to dawno byłbym oskarżony o antysemityzm, a to ja ich oskarżam ze nie mają prawa wypowiadać się o Żydach tylko o swoich komunistycznych chazarach (pudrowanych Żydach) co nic z wiarą Żydowską wspólnego nie mają, bo Żyd to pojęcie religijne, a taki Michnik & CO nigdy od wewnątrz synagogi nie widział. Bo Polska historia to też jest częścią naszej historii, bo nikt i nigdzie nie był tak otwarty na nas jak Polski Naród, i nikt mu takiej wielkiej niewdzięczności nie pokazał jak właśnie nasi chazarscy amhaarreceny. Napisali sobie nowe czyste halaki i chcą do reszty Polakom żydostwo obrzydzić!!! a przecież my jesteśmy też częścią polskiej historii i to matka nauczyła mnie kochać Polskę jako swoją Ojczyznę, za to co przez wieki dla nas uczyniła. Kto jest Żydem a tego nie rozumie to jest takim samym zbrodniarzem jak ci z rampy w Oświęcimiu. Wstyd mi za takich "farbowanych żydów" tylko dla kamienic, tylko dla wpływów i pieniędzy. Jakim prawem oni wypowiadają się za nas? a jacy my jesteśmy? Popatrzcie na ten film zrobiony przez naszego znajomego z Israela....po co jest antysemityzm i komu on służy...

Najczęściej komentowane