/ Forum Naukowcy udowodnili, że konie mogą porozumiewać się z ludźmi
18    

Naukowcy udowodnili, że konie mogą porozumiewać się z ludźmi

Dodano 18
Z wyników badań przeprowadzonych przez norweskich naukowców wynika, że konie są zwierzętami, które mogą komunikować się ludźmi za pośrednictwem symboli.
 18
  • uwaga   IP
    nie dotyczy czlonkow pisuaru
    • moritz   IP
      A jednak w Polskim sejmie nie ma koni, raczej koniopodobne osły !
      • Zorro   IP
        A nasz prezes moze sie porozumiewac z bykami.
        • Hodowca   IP
          No to teraz wiemy, dlaczego Pawłowicz jest w Sejmie ... .
          • kaktus   IP
            No proszę z koniem można się dogadać a z kaczorem nie-szkoda
            • ROBOT   IP
              Norwescy naukowcy zbadali także dokładnie przypadek naszego gadającego konia zwanego popularnie Giertychem. Stwierdzili ponad wszelką wątpliwość, że Giertych wprawdzie mówi, ale się nie porozumiewa. Nie można go więc zaliczać do koni obdarzonych inteligencją.
              • Jooma   IP
                W Polsce wszyscy wiedza ze konie gadaja w Wigilie i Norwedzy nic tu nie odkryli.
                • wandzia   IP
                  w polskim sejmie jest wiele koni i kobyl.......wszyscy oni mowia ludzkim glosem
                  • Pacho   IP
                    Człowiek może też komunikować się z gadami jak np., z krokodylem
                    • Obserwator   IP
                      Petru już dawno to wiedział, ma wielu słuchaczy w kilku stadninach w Polsce - to jest tzw. robienie kogoś w konia czyt. popierających Petru i Nowoczesną !
                      • chrobry61   IP
                        CUD !!!!!!!! NAPRAWDE !!! A WYSTARCZYLO POPYTAC POLSKICH ULANOW LUB STARYCH CHLOPOW - JAK CHLOP ZAPIL W MIESCIE KON GO DO DOMU PRZYWIOZL NA WOZIE BEZBLEDNIE !!!!! TO TYLKO TAKI JEDEN Z  PRZYKLADOW ! ZWIERZETA MAJA WIECEJ ROZUMU NIZ NAM SIE WYDAJE !!!!!!!
                        • Forever   IP
                          Co w tych badaniach jest niezwykłego? Mój pies jak chce by go nakryc w kojcu to się trzęsie.
                          • (wujek) Olek   IP
                            No, teraz dopiero "wiem", że to nie przypadek, że koń czy pies mnie zrozumie i ja ich.... Czekam na to, aż "naukowcy" udowodnia, ze tylko prawdziwe kobiety dzieci rodzic mogą. Dotychczas "udowadniali", że chłop to baba, a baba to chłop. Rewelacja za rewelacją. Tak sie dzieje, jak sie wiarę w jednego Boga zamieni na "wiarę" w "naukowe" zabobony.
                            • Kaligula   IP
                              ....dość ciekawe.....ale ostatnio widziałem wywiad z Giertychem Romanem niejakim......i on normalnie mówił....bez symboli się obeszło......czyżby Norwegia nie wiedziała o Giertychu ?

Najczęściej komentowane