/ Forum Pacjentka twierdzi, że rodziła na podłodze szpitala. Jest komentarz ministra zdrowia
18  

Pacjentka twierdzi, że rodziła na podłodze szpitala. Jest komentarz ministra zdrowia

Dodano 18
Minister zdrowia w rozmowie z TVP Info odniósł się do szokujących doniesień jednej z pacjentek starachowickiego szpitala. Kobieta miała urodzić martwe dziecko na szpitalnej podłodze.
  • Prawda   IP
    Szpital w starachowicach to syf gorszy niż za komuny lekarze myślą że są madrzejsi od profesorow nie idzie zapytać o nic albo mieć inne zdanie. Żona rodziła tam. Poczatek to zepsuta lampa wiec swiecili jej tam telefonem, po problemach podczas porodu puls byl slabo slyszalny bo maszyna sie zawieszala zrobili cesarke. Na dworze 35 °C sierpień. Okna pootwierane wiec muchy latały( tego nie widziałem ale nie trudno się domyslec). 2 dni po porodzie gorączka dreszcze CRP 350 czy jakoś tak w każdym bądź razie dużo lekarz stwierdził sepsa dostała antybiotyki. Na pytanie dlaczego: pewnie coś przyniosła do szpitala gdy zwróciłem uwagę ze może brak sterylnosci dostałem taka z.....be ze bałem się do końca pobytu żony o coś zapytać.

Najczęściej komentowane