/ Forum 56 nominacji służbowych MON. "Najliczniejsza zmiana w strukturach dowodzenia od wielu lat"
24  

56 nominacji służbowych MON. "Najliczniejsza zmiana w strukturach dowodzenia od wielu lat"

Dodano 24
Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz wręczył nominacje na nowe stanowiska 56 żołnierzom.
  • remix   IP
    paszli won peowskie mordy....

Najczęściej komentowane

• Najnowszy sondaż partyjny. Zjednoczona Prawica poniżej 30 proc. poparcia, tuż nad KO 28 paź 2020, 17:31 Najnowszy sondaż Kantar dla „Gazety Wyborczej” wskazuje, że poparcie dla Zjednoczonej Prawicy poszybowało w dół, poniżej 30 proc. (zaledwie 26 proc.). Druga w badaniu Koalicja Obywatelska ma 24 proc. Sondaż przeprowadzono w poniedziałek i wtorek w tym tygodniu. 7
    • Gdy czytam komentarze o strajku, muszę opanowywać mdłości. Nie można być „trochę” w ciąży 28 paź 2020, 12:45 Jak można „trochę” popierać strajki, jednocześnie kwestionując wulgarny język wkurzonych protestujących? Jak można być z kobietami, jednocześnie zarzucając im, że ich bezsensowne działanie doprowadzić może do tragedii epidemicznej? Skoro do niej akurat od dawna prowadzi nas... 5
    • Kinga Duda komentuje wyrok TK ws. aborcji. Wydała oświadczenie 28 paź 2020, 13:35 Doradczyni społeczna prezydenta, a prywatnie jego córka – Kinga Duda – odniosła się do wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. „Zawsze uważałam istniejący dotychczas swoisty kompromis aborcyjny za rozsądne rozwiązanie” – pisze na Twitterze. Autentyczność konta, na... 5
    • Kaczyński do opozycji w Sejmie: Narażacie na śmierć mnóstwo ludzi. Jesteście przestępcami 28 paź 2020, 14:31 Jarosław Kaczyński oskarżył opozycje o podsycanie protestów. – W imię własnych interesów, małych, brudnych interesów, interesów Nowaka, wy w imię tych interesów rozwalacie Polskę. Narażacie na śmierć mnóstwo ludzi. Jesteście przestępcami – mówił Kaczyński w Sejmie,... 4
    • Bójka przed poznańskim kościołem. Poseł Winnicki mówi o użyciu noża, policja dementuje 28 paź 2020, 8:24 We wtorek 28 października wieczorem w Poznaniu przed kościołem pw. Najświętszego Zbawiciela doszło do starcia dwóch grup. Radio Poznań i Robert Winnicki twierdzą, że w trakcie zdarzenia jeden z jego uczestników został ugodzony nożem. Tej wersji zaprzecza jednak policja. 4
    • To nie jest tylko bunt kobiet, to bunt całego pokolenia 28 paź 2020, 9:36 Młodzież, opanowująca ulice polskich miast podchwyciła wulgarne hasło radykalnych feministek, bo świetnie pasuje ono nie tylko do problemu aborcji, ale całego skostniałego, zgniłego kompromisu III RP. 4
    • Wiśniewski nagrał piosenkę o Kaczyńskim? „Całuj w d**ę pryncypała” 28 paź 2020, 7:54 Jarosław Kaczyński należy do grona najbardziej rozpoznawalnych polityków w kraju. W ślad za popularnością nie idzie jednak sympatia do prezesa PiS, który zdążył narazić się wielu środowiskom. Tym razem wicepremier prawdopodobnie stał się głównym bohaterem piosenki Michała... 3
    • Komorowski o odezwie Kaczyńskiego: Pełna gęba patriotycznych frazesów 28 paź 2020, 20:28 – Jarosław Kaczyński nie jest głupkiem, ale jest zapiekły w swojej żółci – powiedział w TVN24 były prezydent Bronisław Komorowski. Zdaniem Komorowskiego, decyzja TK była podyktowana przez prezesa PiS. – Cały zamysł był wrednie i cynicznie przeprowadzony przez Jarosława... 3
    • Kolejny dzień strajku kobiet. „Nie idziemy do roboty” 28 paź 2020, 8:58 Od niemal tygodnia trwają protesty będące wyrazem niezadowolenia z orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego. Koordynowane przez organizację Ogólnopolski Strajk Kobiet akcje w środę będą przebiegały pod hasłem „Nie idziemy do roboty”, a aktywiści podpowiedzieli już szereg działań,... 3
    • To on wjechał w protestujące kobiety. 44-letni funkcjonariusz ABW zwolniony do domu 28 paź 2020, 17:42 W trakcie jednego z protestów 44-latek wjechał w protestujących w Warszawie. Jak informuje portal tvn24.pl, mężczyzna to funkcjonariusz ABW, któremu prokuratura nie postawiła zarzutów. Śledczy uznali, że było to jedynie wykroczenie drogowe. 3
    • Kabaret żartuje z żony i córki prezydenta. „Ani mru mru” 28 paź 2020, 10:49 Chociaż solidarność ze strajkującymi kobietami wyraziły przedstawicielki świata sportu, filmu czy polityki, to głosu w sprawie wciąż nie zabrały Agata Kornhauser-Duda oraz jej córka. Milczenie bliskich prezydenta nie pozostało niezauważone, a dużą popularnością w sieci cieszy... 2
    • Jolanta Kwaśniewska: Jestem w*******a, jak większość Polaków 28 paź 2020, 21:09 – Język protestów? Ja bym takich słów nie użyła, ale rozumiem te dziewczyny, które krzyczą wulgarne słowa. Podobnie ja, jestem w*******a jak większość Polaków – powiedziała w TVN24 Jolanta Kwaśniewska, nie wypowiadając pełnego przekleństwa, a sama je „kropkując”. 2
    • Ksiądz do strajkujących: Ja też jestem przeciwko PiS-owi 28 paź 2020, 9:41 We wtorek odbyły się kolejne manifestacje, które są wyrazem sprzeciwu wobec orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego. Demonstranci pojawili się m.in. przed katedrą w Katowicach, gdzie doszło do wymiany zdań z księdzem. Fragment nietypowej rozmowy został już udostępniony w sieci... 2
    • Zatrzymany po proteście w Warszawie skarży się na działania policji. „To, co mnie spotkało, to tortury” 28 paź 2020, 18:28 Jedna z osób zatrzymanych po protestach kobiet w Warszawie twierdzi, że została poważnie pobita przez policję. Sprawą zajęli się przedstawiciele Rzecznika Praw Obywatelskich z Krajowego Mechanizmu Prewencji Tortur. 2
    • Koronawirus w Polsce. Zajętych już niemal 70 proc. respiratorów 28 paź 2020, 10:08 Obecnie z powodu COVID-19 hospitalizowanych jest w Polsce 13 931 osób – wynika ze środowego raportu Ministerstwa Zdrowia. Resort poinformował, że w ciągu ostatniej doby wykryto 18 820 nowych przypadków koronawirusa, co stanowi najwyższy dobowy wynik od marca. Padł także... 1
    • Kaczyński skomentował deklarację prezydenta ws. aborcji. Jednym zdaniem 29 paź 2020, 9:16 Prezydent Andrzej Duda stwierdził, że jest gotowy zaangażować się w prace, które zaowocowałyby swego rodzaju kompromisem po wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Wicepremier i prezes PiS został zapytany o takie deklaracje głowy państwa. 1
    • Lockdown jeszcze w tym tygodniu? Nowe doniesienia 28 paź 2020, 14:20 "Kiedy liczba chorych przekroczy 20 tys., możemy nie mieć wyboru„ – mówią w rozmowie z Wirtualną Polską politycy bliscy KPRM. Zdaniem portalu, premier Morawiecki nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie ponownego lockdownu, ale jeśli się zdecyduje, to poda termin... 1
    • Czy CBD zapobiega koronawirusowi i łagodzi jego skutki? 28 paź 2020, 9:00 Najnowsze badania naukowe wyraźnie wskazują na to, że zawarty w roślinach konopi kanabidiol CBD nie tylko może zapobiegać zachorowaniom na COVID-19. Eksperymenty potwierdziły również, że ten naturalny związek organiczny może także łagodzić u pacjentów drastyczne skutki... 1
    • Nieoficjalnie: Stołeczna policja pilnuje kościołów i mieszkań posłów PiS 28 paź 2020, 19:49 Z nieoficjalnych ustaleń Polsat News wynika, że od środy 28 października policjanci w Warszawie zajmują się ochroną mieszkań i biur posłów PiS oraz kościołów. 1
    • Francja. Atak nożownika w pobliżu bazyliki 29 paź 2020, 9:44 W pobliżu bazyliki Notre-Dame w Nicei doszło do ataku nożownika – podaje Le Figaro na swojej stronie internetowej. 1