/ Forum Macierewicz do organizacji proobronnych: Waszą partią jest Polska
26  

Macierewicz do organizacji proobronnych: Waszą partią jest Polska

Dodano 26
W sobotę 19 listopada ,inister obrony narodowej Antoni Macierewicz, wziął udział w „Konferencji sprawozdawczo-planistycznej dotyczącej współpracy MON z organizacjami proobronnymi w 2016-2017 roku”, zorganizowanej przez Biuro do Spraw Proobronnych w Centrum Konferencyjnym MON w Warszawie. W konferencji wzięło udział ponad stu przedstawicieli najważniejszych organizacji proobronnych w kraju.
  • z "FAKT" IP
    Zwolennik PiS dr Krzysztof Pasierbiewicz, emerytowany nauczyciel akademicki i prawicowy bloger
    nie wytrzymał i napisał list otwarty do polityków PiS po obchodach 14 rocznicy zaprzysiężenia Lecha Kaczyńskiego na prezydenta Warszawy.
    „Czy wy nie widzicie, że wystawiacie się na pośmiewisko?” . . . . .
    . . . . .„Dwór jajogłowych zgredów tak ciasno oblepił pana Jarosława, iż pan prezes zdaje się z lekka odlatywać, zaś ślepa wiara w niewidzialną rękę przewagi sejmowej zaczyna prominentom Prawa i Sprawiedliwości powoli odbierać zdolność racjonalnego postrzegania rzeczywistości. A to już nie jest bynajmniej do śmiechu i warto się nad tym poważnie zastanowić” . . . .
    . . . . . „urodziłem się pod sam koniec wojny i przeżyłem już niejedną władzę, co pozwoliło mi zauważyć regułę, że upadek każdej z tych hegemonii zaczynał się od kawałów politycznych pod jej adres kierowanych”.

Najczęściej komentowane