/ Forum Programy antywirusowe marki Bitdefender otrzymują dwie prestiżowe nagrody - statuetki AV-TEST rozdane!
9    

Programy antywirusowe marki Bitdefender otrzymują dwie prestiżowe nagrody - statuetki AV-TEST rozdane!

Dodano 9
1 lutego 2017 Instytut AV-Test rozdał nagrody dla najlepszych programów antywirusowych ostatnich dwunastu miesięcy. Co roku nagrody przyznawane są programom, przetestowanym pod względem: ochrony, wydajności i użyteczności.
 9
  • Na tej stronce jest aktualny ranking skuteczności programów antywirusowych i antymalware https://malwarecleaner.pl/
    • hubert   IP
      Uwielbiam ten program, odkąd go mam w końcu radzę sobie z ustawianiem wszystkiego tak jak chce. zero problemowi nie zamula kompa tak jak kasperski czy eset
      • nne;;   IP
        mi niestety on zupełnie nie podszedł, kiedyś zaliczył spora wpadkę z wyciekiem haseł i po tym jakoś stracilem do niego zaufanie
        • Macxx   IP
          Ja używam wersji próbnej i póki co jestem zadowolony. Szybko się instalował i pierwsze skanowanie było ok
          • carolmaxx   IP
            Straszna porazka ten program. Muli kompa udaje ze cos robi a o obsludze klienta juz nie wspone...tragedia made in Rumunia.
            • zyga666   IP
              ..........jest skuteczny , tylko na ,,wiry" własnej produkcji ;) .......na produkty konkurencji - słabiej ;))) .......wszystkie firmy tego typu , działają tak samo ! ;)))))))))))))
              • virus   IP
                Nie instalujcie tego dziadostwa. Wiecznie jakies problemy. Kupujesz a instaluje ci sie wersja zeszloroczna. Serwis typowo rumunski zwrot pieniedzy miesiac czasu. Nic innego tylko kasperski
                • @KTOŚ@   IP
                  Może by wypadało podać również wyniki i oceny innych programów AV ? Bez tego artykuł jest zwykłą reklamówką, jakich wiele i nie jest wiarygodny !

Najczęściej komentowane