/ Forum Ta dziewczyna poznała chłopaka w Polsce. Teraz błaga o pomoc w odnalezieniu go
41  

Ta dziewczyna poznała chłopaka w Polsce. Teraz błaga o pomoc w odnalezieniu go

Dodano 41
Dziewczyna, która 4 miesiące temu była na koncercie w Warszawie poznała chłopaka, a teraz próbuje go odszukać. W sieci zamieściła nagranie, na którym opisuje całą sytuację.
  • Kolporter IP
    A ja szukam dziewczyny, z którą jechałem w autobusie - mądra, ładna i na imię miała Ania - w dodatku była dziewczyną...... czy ktoś pomoże mi ją znaleźć?
    Przez całą drogę rozmawialiśmy - ani razu nie powiedziała K...fa i ja pie_dolę... Nie powiedziała też ani razu zajepiscie... byłem w szoku - dotarło do mnie, że z taką dziewczyną warto związać swoje życie..... Teraz tęsknię.... bo jawi się jak anioł pośród ... no właśnie - nawet nie potrafię określić, czym są te inne "dziewczyny" ze swoim rynsztokowym słowem co drugie - raz już nawet chciałem zaprosić do kina jedną - ale po paru jej słowach musiałem się iść odlać i wyszedłem bocznym wyjściem... zaczerpnąć świeżego powiettrza - bo miałem wrażenie, że zatruła mnie swoim słowem i oddechem....
    Pomóżcie mi znaleźć Anię - błagam....

Najczęściej komentowane