/ Forum Ta dziewczyna poznała chłopaka w Polsce. Teraz błaga o pomoc w odnalezieniu go
41    

Ta dziewczyna poznała chłopaka w Polsce. Teraz błaga o pomoc w odnalezieniu go

Dodano 41
Dziewczyna, która 4 miesiące temu była na koncercie w Warszawie poznała chłopaka, a teraz próbuje go odszukać. W sieci zamieściła nagranie, na którym opisuje całą sytuację.
 41
  • armando IP
    może to był Wojtek z Warsaw Shore?
    • Tereska IP
      ...uciekł z kartą kredytową , była nie atrakcyjna i odszedł...
      • mikry IP
        To na pewno Wojciech Mann.
        • Ika k IP
          A Wojtek ma żonę i dwoje dzieci oraz kredyt hipoteczny na 30 lat. A panna to przygoda z podróży służbowej. Więc ciekawe czy Wojtek chce aby go odnaleziono ?
          • Znawca IP
            Cudo, ale ta kropka na nosie...
            • łowca cieni IP
              nie poznała go w Polsce .jakiś zespól z Nowego Orleanu przyjechałby w grudniu zarabiać tu kasę , no chyba że kolędy. to zapewne Londyn , ten chłopak to imigrant.. szukać trzeba w Anglii nie w Polsce.
              • Amerykanin IP
                oni tu sobie baju baju tematy zastępcze a Polsce robi się coraz bardziej gorąco na Wawelu znowu Polacy krzyczeli do Kaczyńskiego : Będziesz siedział !!!!!!!!!!
                • BOLEK IP
                  I WTEDY POWIEDZIAŁEM JEJ WEŹ ZOBACZ JAKI JESTEM WIELKI I SIEM W MNIE ZAKOCHAŁA
                  • Adam40 IP
                    Ciemne włosy, i taż karnacja skóry, na koncercie był tylko sprawdzic czy by sie udało przesc z ostatnio modnym pasem na zachodzie ... Dlatego go "zgubiła" a Wojtek to imie zmyslone..
                    • Kolporter IP
                      A ja szukam dziewczyny, z którą jechałem w autobusie - mądra, ładna i na imię miała Ania - w dodatku była dziewczyną...... czy ktoś pomoże mi ją znaleźć?
                      Przez całą drogę rozmawialiśmy - ani razu nie powiedziała K...fa i ja pie_dolę... Nie powiedziała też ani razu zajepiscie... byłem w szoku - dotarło do mnie, że z taką dziewczyną warto związać swoje życie..... Teraz tęsknię.... bo jawi się jak anioł pośród ... no właśnie - nawet nie potrafię określić, czym są te inne "dziewczyny" ze swoim rynsztokowym słowem co drugie - raz już nawet chciałem zaprosić do kina jedną - ale po paru jej słowach musiałem się iść odlać i wyszedłem bocznym wyjściem... zaczerpnąć świeżego powiettrza - bo miałem wrażenie, że zatruła mnie swoim słowem i oddechem....
                      Pomóżcie mi znaleźć Anię - błagam....
                      • Prawy IP
                        ladna laska i fajnie walnieta.
                        mam nadzieje ze znajdzie wojtasa i ze ze on tak samo byl zychwycony
                        • IRON MAN IP
                          Bardzo ładna dziewczyna, na miejscu gościa nie zastanawiał bym się długo, chyba że nie są jakieś poważne przyczyny do unikania jej.

Podobają mi się niektóre wypowiedzi na dole świądczące o tym że  czasy Polaków z klasa mijają bezpowrotnie...a słoma coraz bardziej wystaje zza cholewek.

"Można człowieka wyprowadzić ze wsi do miasta, ale wieś w niektórych wychodzi do końca życia"
                          • lolox IP
                            karaluch pisowski wjechał jak król na partyjny sabat ba wawely
                            • Prawda was wyzwoli IP
                              ta laska to transseksualista !!!!!!!!!!!!!!!!
                              • WOJTEK ZE SŁUPSKA IP
                                Treść została usunięta
                                • Ryfka IP
                                  Chłopaki nie gubią dziewczyn, które i się podobają.:))) Pewnie nic z tego szukania nie będzie.:)
                                  • iuo,k IP
                                    dzisiaj widzialem Wojtka z Warszawy, miał na sobie dżinsy, po jaki adres dostarczyc ?
                                    • Bodzoo IP
                                      Come back to Poland and find another one ***
                                      • bodzoo IP
                                        Sweet he is married....sorry
                                        • krzysiek IP
                                          Fajne,też tak miałem,ale odnalazłem,w tym roku obchodzimy 29 rocznice ślubu.
                                          • internautka IP
                                            Niech spada. Polskie chłopaki to teraz towar deficytowy. Będziemy w ogóle musiały sobie poznawać jakichś fajne Turaski, żeby mieć z kim rodziny zakładać. Przypuszczam, że to może być najlepsze w obecnej sytuacji wyjście. Do niezamężnych Polek: z braku laku nie chwytajcie się byle czego, żadnych Żydów, żadnych Ukraińców, żadnych Rusków, żadnych Szwabów. Zamierzam sprawdzić opcję: Turas i może napiszę wam o rezultatach moich prób. Na razie uczę się tureckiego.
                                            • ssdasdsa IP
                                              a jaki zespół grał to już nie powiedziała?
                                              • też bywam IP
                                                Wojciech Man, niech zadzwoni do Trójki, proszę i nie ma za co ;)
                                                • hiena IP
                                                  Wojtuś nie popełniaj zbrodni rasowej
                                                  • Katharina IP
                                                    tak szybko sie zakochalas ?
                                                    podobnie jak ja spotkalam milego Marka z Wroclawia, i co do dzisiaj go szukam. I nic. Zycze Ci powodzenia Katharina z Karlsruhe
                                                    • wreszcie coś miłego IP
                                                      śliczna , sympatyczna , piękne ząbki. tylko skąd ty jesteś ? sądząc po tej chałupie za tobą i drzewostanie to jakieś południe US. Życzę powodzenia niech Ci się uda.
                                                      • Forever IP
                                                        Trzeba było się zabezpieczyć młoda mamo.
                                                        • wesoly Roger IP
                                                          Chlopak zmarnowal przez nia koncert. Zamiast muzyki, ta mu paplala dwie godziny, a on przez grzecznosc tego sluchal. Byl uprzejmy i zostawil jej takie mile wrazenie z Polski. Nie wiadomo, czy zechce odnawiac znajomosc.
                                                          • INICJATYWA ANTYPISLAMSKA IP
                                                            Z opisu wygląda jak janniger, nowy pupil antka
                                                            • mani_ok IP
                                                              To jest mimo wszystko miła wiadomość:) Mam nadzieję, że wyjaśnią sytuację chociaż finał może być różny... np. inny związek na froncie. Odważna dziewczyna:)

Najczęściej komentowane