/ Forum Ulica imienia Janusza Korwin-Mikkego? Polityk wysłał pismo do Rady Miejskiej
24  

Ulica imienia Janusza Korwin-Mikkego? Polityk wysłał pismo do Rady Miejskiej

Dodano 24
Janusz Korwin-Mikke nie chce ulicy nazwanej jego imieniem. Kiedy polityk dowiedział się o planach Rady Miejskiej w Jaworze, postanowił wysłać specjalne pismo w tej sprawie.
  • Wiesław   IP
    Janusz Korwin-Mikke (IQ 168) studiował psychologię, filozofię, socjologię, prawo oraz matematykę, zna 9 języków obcych poza chińskim, zgłosił w Sejmie projekt uchwały lustracyjnej i doprowadził do jej uchwalenia mając zaledwie 3 (słownie: trzech) posłów, był najbardziej aktywnym mówcą Sejmu I kadencji, był mistrzem kraju w brydża, wygrał konkurs na najlepszy system podatkowy w Polsce, NAPISAŁ KONSTYTUCJĘ, a 36 lat temu prawdopodobnie najlepszą na świecie książkę traktującą o podatkach - do dziś nikt nie ośmielił się: recenzować, krytykować, opiniować, polemizować. Założyciel: Instytutu Socjo-Cybernetyki, Fundacji Indywidualnego Kształcenia (która pomaga osobom niepełnosprawnym). Grał w filmach i serialach, nagrał piosenkę. Laureat nagrody Kisiela. Spadochroniarz i motocyklista posiadający w swoich zbiorach kilkanaście tysięcy książek - przeczytał wszystkie (sam napisał 41). Kostkę Rubika układał w minutę z zamkniętymi oczami. Założyciel tygodnika „Najwyższy Czas”. Jego strona na facebooku ma prawie 800 000 polubień. Bohater filmu „Korwin The Movie”. Obecnie jest najaktywniejszym polskim posłem w Parlamencie Europejskim.
    Prezes partii WOLNOŚĆ.
    W 1989 roku I nagroda w konkursie na system podatkowy w Polsce. ILUZJA. Współcześnie państwo doi z nas 83% zarobionych pieniędzy.
    W 1990 roku sugerował utworzenie funduszu emerytalnego z 30% akcji prywatyzowanych przedsiębiorstw. MRZONKA. Obecnie zrabowano nasze pieniądze z OFE „nagradzając” mężczyzn – dwoma latami, kobiety – 7 latami przymusowej pracy.
    W 1992 roku proponował zapisanie w nowej konstytucji zakazu uchwalania budżetu z deficytem. UTOPIA. Dziś każdego z nas państwo zadłużyło na ponad 110 000 zł.
    Jakie jeszcze kataklizmy muszą nas dotknąć abyśmy zaczęli Go słuchać?
    Pan Janusz wytknął pewną nieścisłość w moim tekście. Dlatego do słowa UKŁADA dodałem jedną literę.
    Korwin-Mikke: „Ja swoje zrobiłem. Jeśli państwo mimo to nadal głosowali na złodziei, socjalistów, bandytów i agentów bezpieki – to wasz problem.”

Najczęściej komentowane