/ Forum Gazeta pisze o represjach wobec gejów. Rzecznik głowy państwa: Takich osób nie ma w kraju
20    

Gazeta pisze o represjach wobec gejów. Rzecznik głowy państwa: Takich osób nie ma w kraju

Dodano 20
Rosyjska „Nowaja Gazieta” poinformowała o masowych zatrzymaniach mężczyzn o orientacji homoseksualnej, do których doszło w Czeczenii. W artykule z 1 kwietnia informowano już o 100 takich przypadkach, a redakcja posiada informacje, że co najmniej trzy osoby nie żyją.
 20
  • Obserwator IP
    Osobnik ukrywający się pod nickiem "Amerykanin" powinien zachować wyjątkową ostrożność - szukają go nawet w Czeczeni!
    • azazis IP
      Putin jest fantastyczny, szkoda że takiego polityka nie mamy, na przymusowe leczenie tych zwyrodnialców wysłać!!!
      • Andriej Likoff IP
        Kadyrow daje drugą plamę. Najpierw się zgodził by uczennice mogły chodzić do szkoły z owiniętymi głowami, a teraz ten wybryk z gejami.
        Wiem, że Kadyrow trzyma Czeczeńców za twarz nie pozwalając zachodowi zrobić z Czeczenii Iraku czy Syrii. Jednak fakt pozostaje faktem, ze dryfuje w stronę państwa wyznaniowego, czego z tradycjami Rosji pogodzić się nie da.
        • Forever IP
          Rozwiązali już ten temat podobnie jak III Rzesza problem żydowski. Taka jest prawdziwa Rosja.
          • Aldona IP
            a miedwiedewa i putina nikt nie zatrzymal mimo ze sa znana para
            • łowca IP
              http://jagiellonia.org/prawdziwa-rosja/ FUUU ROSJA TO BAGNO ,IZOLOWAĆ IZOLOWAĆ
              • Grzechu IP
                Porządny kraj ,nie ma tam ped...ów !
                Tylko Zachód cierpi z powodu tego kalectwa!
                • blondyneczka IP
                  ale ten wałodia, jest brzydki
                  • Konopielka IP
                    Treść została usunięta
                    • łowca IP
                      Wypinam DUPE bierz mnie od tyłu
                      tu w polsce jest lepiej, ja i mój partner nie musimy się ukrywać
                      • (wujek) Olek IP
                        IV. neoliberalna homorzesza w obronie najważniejszych "praw człowieka": egalité anusa i waginy, liberté penisa do wszystkich otworów ciał, taka ich fraternité.
                        • placek666 IP
                          Jaki komunikat w tej sprawie wyda przewodniczący bielawskich pedzi niejaki forever ?
                          • Wesoły Romek IP
                            No i krótko, konkretnie i na temat....

Najczęściej komentowane