/ Forum Miller: Dzięki 500+ bieda w Polsce przestaje mieć twarz dziecka
15  

Miller: Dzięki 500+ bieda w Polsce przestaje mieć twarz dziecka

Dodano 15
Leszek Miller, były premier i były przewodniczący SLD, stwierdził w TVP Info, że program "500+" sprawia, że "pomału bieda w Polsce przestaje mieć twarz dziecka".
  • magda   IP
    Jakiej polityki socjalnej?. Nic nie zmieniono w kwotach zasiłków dla chorych. 600 zł, to kwota, która według rządzących starczyć ma na miesiąc. Suma taka obowiązywała za PO-PSL. Kryterium dochodowe, które bierze się pod uwagę przy ustalaniu wysokości zasiłku także uległo zwiększeniu. Tylko dziwne, że zasiłek stoi w miejscu. Dzisiaj o celowy prosiłam i miałam w domu pracownika socjalnego. Trafiłam niestety na osobę nieprzyjemna, wręcz bezczelną. Ciągle na mnie się drze. A to, że do lekarza nie idę, że się nie leczę, a to pyta mnie, czy nie ma kłótni w domu?. Jakich kłotni babo?. Człowiek chory na nowotwór żołądka, na dziesiątki innych chorób, mający orzeczenie o niepełnosprawności, ma siłę na kłótnię. Czy ona jest normalna?. A może to od nadmiaru łażenia po melinach pijackich?. Boże, do kogo mnie ta baba przyrównuje?. Miałam wcześniej inna osobę. Grzeczna, zapytała jak się czuję, podziekowała i wyszła. A to kobiecisko się do mnie rzuca. Po każdej jej wizycie jestem rozstrzęsiona. Mało mam kłopotów ze zdrowiem?. Panie Miller nic nie zrobiono z socjałem, nic. Arogancja, ogromne trudności ze wszystkim, a najgorsze, że chorych bierze sie tak jak menela. Przynajmniej u tej mojej . Bredzicie, jak zawsze. Wy politycy, macie głęboko nas gdzieś. A to już szczyt bezczelności, żeby mowić, że coś si ę w socjalu zmieniło. A 500+ panie Miller, nie jest socjałem. Kochani, nie chorujcie, bo pół biedy, że pomocy nie będziecie mieli, gorsze od wszystkiego jest chamstwo, bezczelność, arogancja. Ja, tą kobietę następnym razem nagram. Nie odpuszczę. Za dużo miałam już z nią traumatycznych spotkań. Siedzę, jak trusia, ale chyba nie wytrzymam. Gada Miller takie bzdury, potem ludzie gotowi w to uwierzyć. A oni nic nie zmienili, żadnego przepisu, żadnej kwoty, nic, kompletnie. Więc niech pan nie wprowadza ludzi w błąd.

Najczęściej komentowane