/ Forum Co robiło auto wicepremiera na miejscu dla niepełnosprawnych? Gowin: To jest czepianie się
45    

Co robiło auto wicepremiera na miejscu dla niepełnosprawnych? Gowin: To jest czepianie się

Dodano 45
Wicepremier, minister nauki i szkolnictw wyższego Jarosław Gowin w programie TVN 24 "Jeden na jeden" tłumaczył, dlaczego rządowy samochód zaparkował na miejscu zarezerwowanym dla osób niepełnosprawnych.
 45
  • Gosc36   IP
    To jest skandal!!!
    • John Doe   IP
      Dajcie sensację na pierwszą stronę tłustym drukiem. Myślę, że tym tematem powinny zająć odpowiednie instytucje europejskie.Komisja Wenecka, PE , KE i kto tam jeszcze zechce. Będzie temat do bicia piany na co najmniej tydzień albo i miesiąc. Takie łamanie prawa w kaczystowkiej dyktaturze powinno być surowo napiętnowane.
      • polokoktowiec   IP
        A czy ktoś w tym rzadzie jest w pełni sprawny?
        Auto stało więc zgodnie z prawem
        • wyborca   IP
          panie wicepremierze widzę że to nie pierwszy raz:). Ten sam samochód i ten sam człowiek
          http://olkusz.naszemiasto.pl/artykul/wolbrom-gowin-zaparkowal-na-zakazie,1864662,artgal,5447788,t,id,tm,zid.html
          • gość1   IP
            Ot Panisko i pierwszy sort to czego się czepiacie.Podpowiedż dla BORowików ,trzeba wozić białe taśmy samoprzylepne ,miejsca parkingowe wykleicie gdzie będziecie chcieli i po problemie
            • 23dsss   IP
              szmatławiec sie powoli robi z tego wprost.pl. pseudodziennikarze pilnie poszukiwani w pudelku!
              • łowca   IP
                Szkoda, że Wprost zamiast zdjęcia ,,miejsca zbrodni'' zamieściła fotkę Gowina.
                Bo cała zbrodnia miała miejsce na parkingu strzeżonym, należącym do hotelu. Wjazd na ten parking zabezpieczony jest szlabanami ... ,,Koperty'' oznaczone nieprawidłowo. Znak ,,Miejsce dla niepełnosprawnego'' ,,dość dowolny''(to trzeba zobaczyć, i chwała autorowi-artyście ...).

A do ,,skopania Gowina'' naprawdę nie są potrzebne ,,koperty''. Do tego wystarczy działalność Gowina jako wicepremiera i ministra !
                • kargap   IP
                  Zaparkuję na kopercie a kiedy przyjdzie policjant zacytuję Gowina - "to jest czepianie się". Przykład idzie z góry.
                  • dwdwww   IP
                    "Numer telefonu kierowcy był na portierni"...acha, czyli niepełnosprawny miał wysiąść (nie wiem gdzie stanąć swoim autem), wyjąć swój wózek, rozłożyć go, podjechać do portierni i poprosić o numer telefonu. Geniusz sam w sobie!
                    • Amerykanin   IP
                      To kawał chama , arrogant.
                      • łowca (w rozwinięciu)   IP
                        Więc jeszcze raz !
                        W tytule padło pytanie - ,,Co robiło auto wicepremiera na miejscu dla niepełnosprawnych?''
                        Odpowiedz - Parkowało, bo zarezerwowane dla niego miejsce ,,ktoś'' zajął.
                        Tylko czemu nie pada pytanie - ,,Kto i dlaczego zajął miejsce przeznaczone dla Gowina'' ?
                        Przecież hotel ma odnośne informacje ! Mało tego, to na polecenie z recepcji tegoż hotelu samochód Gowina postawiono na miejscu przeznaczonym dla niepełnosprawnych. Jednym z trzech miejsc tego typu (dwa pozostałe były dalej wolne). Kto jest więc winny Gowin czy niesolidny hotel ?
                        • jadzia   IP
                          Pisanie to nie gadanie-jak powiedział aktor z filmu ,,Konopielka''.Żeby pisać to najpierw trzeba mieć o czym,a w tym przypadku nie ma.
                          • internautka   IP
                            Już śpieszę wyjaśniać prawdopodobne motywy postępowania tego degenerata;)
                            Wg Wikipedii: "Polska Razem Zjednoczona Prawica (Polska Razem) – polska centroprawicowa partia polityczna o profilu KONSERWATYWNO-LIBERALNYM, założona 7 grudnia 2013 przez Jarosława Gowina".

Z definicji konserwatywnego liberalizmu wg Wikipedii, podstawowe idee to oprócz wolności i własności również:
                            "Sprawiedliwość – państwo nie powinno mieć możliwości redystrybucji dóbr oraz wspomagania grup społecznych."
                            Wg tego ŚMIECIA tak więc takie miejsce do parkowania NIE NALEŻY SIĘ i jest NIESPRAWIEDLIWOŚCIĄ! Jest to bowiem to ww. WSPOMAGANIE grup społecznych. Już wiecie, dlaczego zapewne zignorował znaki drogowe płaskie czy pionowe, bo były sprzeczne z jego poglądami. Poczuł się potraktowany niesprawiedliwie, NIELIBERALNIE i zapewne zaparkował tam nawet z ulgą i satysfakcją, że oto właśnie on złamie niesprawiedliwe zakazy i postąpi SPRAWIEDLIWIE i LIBERALNIE! :))))
                            • be ton   IP
                              Odzczepcie się od niego, lepszy sort przyjechał to ma prawo! Wy jesteście temu jaśnie PANU potrzebni tylko raz na 4 lata - potem ma was w du.pie
                              • -TKM-   IP
                                Arogancki palant !.
                                Z takim podejściem rzeczywiście należy mu się legitymacja dla niepełnosprawnych . . . . .
                                umysłowo !
                                Są takie ?
                                • Paranormalny   IP
                                  Oglądał pan minister wypadek skutera , któremu drogę zajechało auto ? Miałem podobny, tyle,że jechałem rowerem do pracy. ZUS odmówił mi wypłaty odszkodowania( pomimo zaliczenia wypadku jako "w drodze do pracy", po czym cofnął decyzję swojego orzecznika przyznającą świadczenie rehabilitacyjne. Jestem niepełnosprawnym, bez renty, może chce pan moją niepełnosprawność za pana zdrowie i wypłatę , przywileje ? Chętnie się zamienię. Panu ZUS niczego nie odmówi. Gratis dodam miejsce w kolejce do czwartej operacji nogi (za 12 lat), bo ja już nie dożyję.
                                  • łowca   IP
                                    Nie przepadam za Gowinem. Nie jestem zwolennikiem ,,Polski panisk''. Ale uważam, że w tym konkretnym przypadku i tych konkretnych okolicznościach Gowin i jego ochrona są niewinni.
                                    Zapewne gdyby postanowili odzyskać ,,zarezerwowane miejsce'' (które ktoś bezprawnie zajął) histeria byłaby jeszcze większa, bo ,,władza'' szykanuje ,,obywateli''...

A może sprawdzić kto i dlaczego zajął miejsce zarezerwowane dla Gowina ?
                                    Do Boju ! ,,Wolne media'' !
                                    • WYBORCA   IP
                                      MINISTER MIAL ZLE ZAWIAZANE SZNUROWKI NA BUTACH ,,,JA SIE PYTAM KTO JEST ZA TO ODPOWIEDZIALNY, ,,GDZIE JEST ABW I  BOR ,,,TAK PEZECIERZ NIE MORZE BYC ,,HE ,,HE, ,HE,,,,,
                                      • pisio   IP
                                        są równi równiejsi i jest Gowin którego przepisy obowiązują od 9.00 do 9,30
                                        • i tyle   IP
                                          tam obok byl znak ""nie dotyczy panisk""
                                          • Jacek Radoński   IP
                                            Oj tam , ojtam to tylko Pisancjum.
                                            • J.M.K.   IP
                                              Niepełnosprawni pytają: Czy chciałbyś być na moim miejscu?
                                              A swoją drogą jest takie dziwne słowo "przepraszam". Też na "P".
                                              • internautka   IP
                                                Ależ ono chyba jest niepełnosprawne, podobno ni ma jajek...
                                                • VVbbb   IP
                                                  Kiedyś zdarzyło mi się zaparkować w takim miejscu na dosłownie 2 minuty. I co ? Policja się do mnie przyczepiła . Protestuję przeciwko takiemu czepianiu się.
                                                  • franek   IP
                                                    No faktycznie, czego się czepiacie? Wystarczy spojrzec na zdjęcie, WIDAĆ, ZE NIEPEŁNOSPRAWNY!!!
                                                    • internautka   IP
                                                      Trzeba było sprecyzować ostrzeżenie, np. tak: "Nie czepiajcie się takich komunistów, masonów i bandytów, jak ja, bo nagle w swoim prywatnym łóżku w swoim prywatnym domku poczujecie mdłości, pękanie głowy i szum w uszach."
                                                      • mandat chyba 500 zl   IP
                                                        to bylo miejsce dla  niepelnosprawnego ,nie pis alo ,ze dla  gowina na  chwile
                                                        • wajcarzewski   IP
                                                          nie, nie , panie Premierze, bo właśnie po to te miejsca są, dla niepełnosprawnych, wystarczyłoby przeprosić, a tak...ech, tragedia

Najczęściej komentowane