/ Forum Niesiołowski: Koń albo kobyła byłyby lepsze od Misiewicza
74  

Niesiołowski: Koń albo kobyła byłyby lepsze od Misiewicza

Dodano 74
Major Anna Pęzioł-Wójtowicz, dotychczas pełnomocniczka ministra ds. wojskowej służby kobiet, została nową rzeczniczką prasową Ministerstwa Obrony Narodowej. Do zmian w MON odniósł się w Superstacji Stefan Niesiołowski.
  • do pis fanów   IP
    do Robnad

Nie wiem, może i ma sekta dziś 35% poparcia w sondażu. Ja tego sondażu nie zlecałem, ja za niego w imieniu sekty nie płaciłem, ja też nie instruowałem sondażowni, jaki wynik życzyłby sobie zobaczyć prezes, ALE JEDNO WIEM Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ: WYNIK WYBORCZY 35% NIE DAJE SEKCIE SAMODZIELNEGO RZĄDZENIA! Może powtórzę, bo pewnie większość PIS-owskiego ciemnego ludu nie zrozumiała: WYNIK WYBORCZY 35% DLA JADOWITEJ SEKTY PIS, NIE DAJE JEJ SAMODZIELNEGO RZĄDZENIA, JEST ZA SŁABY, A TYLKO SAMODZIELNE RZĄDZENIE INTERESUJE WODZUSIA I JEGO EUNUCHÓW, BO CIĄGLE NIE MAJĄ NAWET KRZTY ZDOLNOŚCI KOALICYJNEJ!
    Aha, i co teraz? Przykro się robi, co? I ma się robić, bo ewentualne 35% sekcie PIS już w żadnych wyborach nie grozi. Nie po tym, co sekta dziś pokazuje i jak rządzi. DRUGI RAZ POLACY W TĘ SAMĄ PSIĄ KUPĘ NIE WDEPNĄ, więc niech sobie sekta kombinuje co chce, dale rządzić nie będzie! Starczy tej kompromitacji, aż nadto,

Najczęściej komentowane