/ Forum Śmierć Igora Stachowiaka. Prokuratura nie wyklucza nowych zarzutów dla policjantów
17  

Śmierć Igora Stachowiaka. Prokuratura nie wyklucza nowych zarzutów dla policjantów

Dodano 17
Prokurator regionalny w Poznaniu Rafał Maćkowiak poinformował o śledztwie dotyczącym śmierci Igora Stachowiaka na jednym z wrocławskich komisariatów policji.
  • Jasińska IP
    POlicyjni bandziory nadal pracują w POlicji - Błaszczak do roboty!
    Kiedy poleca głowy w Komendzie Miejskiej i w V Komisariacie???
    Ciekawa jestem kiedy wyleci cały V Komisariat POlicji w Krakowie?
    Na około 50 osób poszukiwanych międzynarodowym listem gończym 30 osób jest poszukiwanych z V Komisariatu przy ul. Zamoyskiego ... to nieróbstwo tzw. policjantów i ich współpraca z bandziorami!
    Piszę o tym od kilku lat.... jak złodziejska mafia policjantów ukradła mi wespół z bandziorem Wojtaszkiem 25 tys. złotych!!! ...
    Kilka lat temu niby zlikwidowano prywatny burdel policjantów i podobno winnych ukarano.... a jak pracują te nieroby to widać na przykładzie tych poszukiwanych bandziorów!!!
    Policjant Kowalski mnie zastraszał!!! a policjantka Odrzywołek nawet złożyła skargę do Prokuratury, że śmiem pisać prawdę o ich pracy!!!
    Tak więc funkcjonariusze publiczni chcą uprawiać PRYWATĘ za nasze - podatników pieniądze i chcą nas zastraszyć!!!
    V Komisariat już za rządów króla EŁUROPY szczycił się prywatnym burdelem - w dosłownym tego słowa znaczeniu!
    V Komisariat w KRAKOWIE ma też prywatnych policjantów do wynajęcia np. policmajstra SROKĘ - do którego początkowo nie chcieli się funkcjonariusze przyznać!!!
    By ułatwić prywatno - publicznym funkcjonariuszom z Komisariatu V przy ulicy Zamoyskiego w Krakowie podaję swoje dane: nazywam się Lidia Jasińska - adres znany jest figurantce policjantce Odrzywołek a telefon zna pseudo policjant Kowalski....
    Proszę nie kasować mojego postu, gdyż mam nadzieję - posłuży pseudopolicmajstrom do podania mnie do sądu

Najczęściej komentowane