/ Forum Marcin Dzierżanowski: Dlaczego byłem pod Pałacem Prezydenckim
17  

Marcin Dzierżanowski: Dlaczego byłem pod Pałacem Prezydenckim

Dodano 17
Rolą dziennikarza jest obiektywne informowanie opinii publicznej oraz wpływanie na jej poglądy przez publicystykę. Jest przyjęte, że dziennikarze nie działają w partiach politycznych, nie kandydują w wyborach, a nawet nie mówią, na kogo głosują. W zasadzie nie uczestniczą też w manifestacjach politycznych. Przez lata konsekwentnie starałem się przestrzegać tych zasad.
  • Szanowny Panie Dzierżanowski. Pisze Pan o patriotyźmie i obronie demokracji stając u boku potomków stalinowców którzy od ponad 70 lat zrobili sobie z wymiaru sprawiedliwości swój prywatny folwark. Oni i ich towarzysze zdefraudowali w ciągu ostatnich 8 lat setki miliardów, eliminowali rywali politycznych przy pomocy seryjnego samobójcy, oddali gospodarczą i polityczną kontrolę nad Polską Niemcom a obecnie najchętniej zaprosiliby kilka dywizji pancernych w ramach ostatecznej likwidacji Państwa Polskiego. Czy można być większym hipokrytą? Jedyny pana cel jest nabić sobie kieszenie i zlikwidować Państwo Polskie. Jest Pan takim samym zdrajcą jak i ci z którymi Pan staje w jednym szeregu. A tego typu artykuły mają tylko przyciągnąć do was tych którzy są skołowani i za bardzo się nie orientują w waszej perfidnej grze w której chcecie ich wykorzystać do własnych celów. Na szczęście takich jest coraz mniej. Mam nadzieję że Państwo Polskie będzie na tyle silne że pewnego dnia rozliczy zdrajców Ojczyzny.

Najczęściej komentowane