/ Forum Marcin Dzierżanowski: Dlaczego byłem pod Pałacem Prezydenckim
17  

Marcin Dzierżanowski: Dlaczego byłem pod Pałacem Prezydenckim

Dodano 17
Rolą dziennikarza jest obiektywne informowanie opinii publicznej oraz wpływanie na jej poglądy przez publicystykę. Jest przyjęte, że dziennikarze nie działają w partiach politycznych, nie kandydują w wyborach, a nawet nie mówią, na kogo głosują. W zasadzie nie uczestniczą też w manifestacjach politycznych. Przez lata konsekwentnie starałem się przestrzegać tych zasad.
  • PiS to chce wymienić świnie przy korycie a nie zmienić strukturę zarządzania i jakość pracy w chlewie na lepszą. Sama wymiana świń nic nie zmienia. I nie ma znaczenia, który świniopas będzie zarządzał trzodą, jeśli całość nie zostanie przeorganizowana.
    W żadnych protestach nie biorę udziału, bo darcie paszczy za konserwowaniem patologicznego stanu sądów nie jest ani logiczne, ani racjonalne. Poza tym lata mi z czyjego nadania ci sędziowie będą, skoro nic więcej poza tym się nie zmieni. Mała różnica PO czy PiS, skoro dyspozycyjność wobec partii jest normą.To żadna reforma ani "dobra zmiana". To kosmetyczny zabieg polegający na przemalowaniu chlewa.

Najczęściej komentowane