/ Forum Marcin Dzierżanowski: Dlaczego byłem pod Pałacem Prezydenckim
17    

Marcin Dzierżanowski: Dlaczego byłem pod Pałacem Prezydenckim

Dodano 17
Rolą dziennikarza jest obiektywne informowanie opinii publicznej oraz wpływanie na jej poglądy przez publicystykę. Jest przyjęte, że dziennikarze nie działają w partiach politycznych, nie kandydują w wyborach, a nawet nie mówią, na kogo głosują. W zasadzie nie uczestniczą też w manifestacjach politycznych. Przez lata konsekwentnie starałem się przestrzegać tych zasad.
 17
  •  
    To WPROST napisalo, ze przed Sejmem demonstruje Suweren, Narod.
    To jest ta "podzielona opinia"???
    •  
      Niezrozumiale.
      Demokratycznie wybrani poslowie to fajnie?? Dobrze, tez tak uwazam.
      Niedemokratycznie wskazani, glownie przez poprzednikwe - tez niedemokratycznie wskazanych - to sie ciagnie od 45 r. i Armii Czerwonej - sedziowie,... to w porzadku??
      Od kiedy demokretyczne panstwo prawa musi miec niedemokratycznie nominowanych sedziow?? Wszak byli oni nie przez demokratycznie wybranych poslow PO, PSL, SLD wskazani, ale tez przez nominatow z ubieglych dziesiecioleci, stalinowcow, co wyrzneli polskich sedziow w 45 r.
      Czy dzis powoluje sie Schetyna na Bieruta jako na poprzednika co go rekomendowal?? Nie. Byl przelom polityczny.
      A prawny?? Mamy i reprywatyzacje, i demokracje, ale demokratycznego panstwa prawa wlasnie nie mamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Tym bardziej widac ze konieczna jest reforma kasty nietykalnej .
        • PiS to chce wymienić świnie przy korycie a nie zmienić strukturę zarządzania i jakość pracy w chlewie na lepszą. Sama wymiana świń nic nie zmienia. I nie ma znaczenia, który świniopas będzie zarządzał trzodą, jeśli całość nie zostanie przeorganizowana.
          W żadnych protestach nie biorę udziału, bo darcie paszczy za konserwowaniem patologicznego stanu sądów nie jest ani logiczne, ani racjonalne. Poza tym lata mi z czyjego nadania ci sędziowie będą, skoro nic więcej poza tym się nie zmieni. Mała różnica PO czy PiS, skoro dyspozycyjność wobec partii jest normą.To żadna reforma ani "dobra zmiana". To kosmetyczny zabieg polegający na przemalowaniu chlewa.
          • Szanowny Panie Dzierżanowski. Pisze Pan o patriotyźmie i obronie demokracji stając u boku potomków stalinowców którzy od ponad 70 lat zrobili sobie z wymiaru sprawiedliwości swój prywatny folwark. Oni i ich towarzysze zdefraudowali w ciągu ostatnich 8 lat setki miliardów, eliminowali rywali politycznych przy pomocy seryjnego samobójcy, oddali gospodarczą i polityczną kontrolę nad Polską Niemcom a obecnie najchętniej zaprosiliby kilka dywizji pancernych w ramach ostatecznej likwidacji Państwa Polskiego. Czy można być większym hipokrytą? Jedyny pana cel jest nabić sobie kieszenie i zlikwidować Państwo Polskie. Jest Pan takim samym zdrajcą jak i ci z którymi Pan staje w jednym szeregu. A tego typu artykuły mają tylko przyciągnąć do was tych którzy są skołowani i za bardzo się nie orientują w waszej perfidnej grze w której chcecie ich wykorzystać do własnych celów. Na szczęście takich jest coraz mniej. Mam nadzieję że Państwo Polskie będzie na tyle silne że pewnego dnia rozliczy zdrajców Ojczyzny.
            • roman krajka
              "W 1997 rząd Buzka był torpedowany wetami czerwonego Kwaśniewskiego"

do spółki z vetami własnego koalicjanta, UD POd przywództwem Balcerka, to raz.
              dwa. Buzek nie był, nie jest i nie będzie żadnym prawicowcem co widać po akcesie do Parady Oszustów.
              był narzucony AWS przez lewacką UD.
              •  
                He he ... jak to PO niemieckich szkoleniach ... chełpi się niby bezstronnością .. jednocześnie chwali się , że z resztą zaKODowanych wnosił okrzyki i palił świeczki .. łoł jedno przeczy drugiemu !! ale se Merkel wybrała POżytecznych idiotów co nawet nie wiedzą co to jest bezstronność ha ha
                •  
                  Co ty facet bredzisz ? Po pierwsze łamiesz wszelkie zasady niezależnego dziennikarstwa i stajesz się drugim lisem .Po drugie nigdy dotąd nie rządziła prawica w pełni niezależnie .W1992 Olszewski został obalony w wyniku puczu wałęsy i innych umoczonych w Magdalence z uwagi na ujawnienie listy współpracowników SB .W 1997 rząd Buzka był torpedowany wetami czerwonego Kwaśniewskiego a w2005 był skrępowany Samoobroną .Dlatego nie kupuję już wprost abonowałem aż do czasów lisa , póżniej wróciłem gdy naczelnym żostał wróblewski ,natomiast teraz to lewackie pismo z takimi jak ty środa i wanat z pod tęczowej flagi
                  • Szczera ,,patriotyczna " wypowiedź. A tak naprawdę nie chodzi ci czasem o koryto? Baju, baj do roboty uczciwej zasuwaj
                    • PO kiego było tyle smarować łamańców, skoro wystarczyło napisać, że "chcemy aby było, jak było" i co nam gwarantowała "niezależność" sądownictwa w osobach przedstawicieli "nadzwyczajnej" kasty?
                      •  
                        Przeczytalem i mi wyszlo, ze przyszla HIENA ROKU nam sie we "Wproscie" kroi che che che!!
                        • Treść została usunięta
                          • Czy ja dobrze rozumiem wyjaśnienia Pana dziennikarza?

Gdy sędzia zamiast odgwizdać faul, sam strzela gola przeciwnej drużynie, to wszystko jest OK, o ile się przyzna, że kopnął piłkę zgodnie ze swoimi szczerymi sympatiami klubowymi?!?!?

Stefan Kisielewski się w grobie przewraca.

Najczęściej komentowane