/ Forum Netflix zapowiedział pierwszy własny serial po polsku. Wyreżyseruje go Agnieszka Holland
8    

Netflix zapowiedział pierwszy własny serial po polsku. Wyreżyseruje go Agnieszka Holland

Dodano 8
Netflix wyprodukuje pierwszy serial oryginalny w języku polskim w reżyserii Agnieszki Holland i Kasi Adamik, podała firma. Światowa premiera serialu w serwisie Netflix planowana jest na 2018 r.
 8
  • Przypomną że NATFLIX słynie z ostrej propagandy przeciwko białym - seriale typu "Dear white people" i inne lewackie wynurzenia okupują ich listy. A Holland po prostu stała się zwyczajną polityczną szmatą z ostrą zacięciem na Polaków i tego już nie da sie ukryć.
    • pani agnieszka czeka chyba zeby jej ktos w rece wsadził jakis szescian ha ha ah albo kwadratowa fujare ha ha ah
      • Zastanawiam się czy jeszcze zaliczam się do inteligencji. Bo dzisiaj kto nie oglądał: "House coś tam", "Wiedźmina" i "Harego potera" jest... ?
        A ja nie oglądałem żadnego.
        A Holland nakręci pewnie kolejną operę mydlaną. Ale co tam kolejna opera. Przecież teraz trudno odróżnić cokolwiek od reklam - same opery.
        •  
          czyli nic nowego lewacko libertyńska papka chorej z nienawiści baby, która będzie robić ludziom wodę z mózgu
          •  
            Podobno jakaś Agnieszka z Hollandii ma wyprodukować film katastroficzny pt PO-KOD
            • a juz myslałem ze cos o bolku bedzie ha ha ah jakis serial pt SZCZESLIWA KOLEKTURA SB sługi bozego ha ah ah albo jakis na czasie PO-KOtD pod oknem prezesa ha ah ah

Najczęściej komentowane