/ Forum W szkołach brakuje nauczycieli. To efekt reformy edukacji?
7    

W szkołach brakuje nauczycieli. To efekt reformy edukacji?

Dodano 7
Choć od początku roku szkolnego minęły już prawie trzy tygodnie, w wielu placówkach nadal brakuje nauczycieli. Brakuje przede wszystkim polonistów, anglistów i nauczycieli wychowania przedszkolnego.
 7
  • Oczywiście że nie ma Nauczycieli bo szkoły zostały sfeminizowane i "Panie nauczycielki" to w większości osoby z odchyłem w lewo (Nie wszystkie). Brak męskich wzorców też tutaj gra swoją role - dzieciaki dorastają stając się roszczeniowymi pluchami przekonanymi o swojej wyjątkowości, przykrywając tym samym swoją zaniżona samoocenę. Podobny problem jest szeroko dyskutowany na Zachodzie. Sam, jestem nauczycielem z wykształcenia i mimo tego że z dzieciakami radziłem sobie dobrze to nie planuję powrotu bo po pierwsze: płace, spadek prestiżu zawodu i to , o czym wspomniałem powyżej.
    • ....,,W szkołach brakuje nauczycieli. " ....to prawda , od wielu lat nie ma nauczycieli , obecni ( w większości) ,,nauczyciele" to odpad akademicki bez żadnej wiedzy i talentu , roszczeniowa zbieranina nieudaczników pragnąca żyć na cudzy rachunek ...ludzie z wiedzą są poszukiwani i rozchwytywani !.....miernot nikt nie chce ......
      • Program nauczania jest tak idealny, że dzieciaki po 3 tygodniach zaczynają mieć wodę z mózgu
        •  
          Dziwne... A co na to ZNP, z swym szefem ? Mowił cos o masowych zwolnieniach nauczycieli. ponoc dziesiatki tysiecy miały sie na bruku znalezc... Wielu nawet strajkowało z tego powodu.
          •  
            No ale przecież reforma została przygotowana perfekcyjnie.
            Szeroko skonsultowana i dopięta na ostatni guzik.
            Tak jest bo tak powiedziała Pani Zalewska

Najczęściej komentowane