/ Forum Ziemia, po której chodził Kaczyński. Nietypowa aukcja w popularnym serwisie
16    

Ziemia, po której chodził Kaczyński. Nietypowa aukcja w popularnym serwisie

Dodano 16
Od środy 20 września na portalu Allegro można licytować woreczek z ziemią. Nie jest to jednak zwykła ziemia. Jak czytamy w opisie aukcji, jest to grunt, po którym miał chodzić sam prezes PiS — Jarosław Kaczyński. W tej chwili jego cena przekroczyła 62 złote.
 16
  • oj tam wielkie halo ha ha ah ciekawe za ile poszły by gacie z dracha górniakowej te co olo maczała na łeb zakładał ah aha nycz ponoc sprzedaje gwozdzie z krzyza smolenskiego 20 dychy za sztuke ha ha ah JUDE CIRCUS HA HA AH
    •  
      • wprost jestescie powazni ????????????
        • @ pan Świnopas
          Kup jeszcze kacze gówno , bedziesz miał głowne danie nw Święta
          • Śmieszą mnie poniższe komentarze - nie zdążyli kupić kiedy ceny za woreczek chodziły po 25 zł i teraz atakują z czystej zazdrości. Ja mam już dwa takie woreczki ziemi p. Prezesa i w tym roku rozsypię ziemię pod obrusem na Święta zamiast sianka...
            • Juz nidlugo ukaza sie w sprzedazy kacze bobki. Przygotojcie durnie kase
              • Wprost wyfasował o tym dłuższy artykuł niż o kataklizmach, morderstwach czy aferach finansowych "czeciej erpe". Może sami to sprzedają i taka forma promocji?
                •  
                  Idiotów ci dostatek w tym kraju!
                  I zapewne wina to Pis-u?
                  Total idiot! jak powiedziała by Makrela czy jak jej tam.
                  • "Oto kamyk z Jeleniej Góry, panie Janie kochany, specjalnie dla pana."
                    • lubie pozytecznych idjotow ktorzy dostarczaja zwiekszenia punktow w  sadazach dla  pis ....
                      •  
                        Już idzie za 80 zeta:)
                        Jak to szło?
                        "Niech będzie błogosławione łono, które Cię wydało i piersi, które ssałeś".
                        :)
                        •  
                          Żart, żartem ale aukcja zaczęła się wczoraj i już 14 osób licytuje... niech ktoś wystawi ziemię na aukcję po której stąpał Schetyna... zobaczymy jakie będzie miała zainteresowanie :))

Najczęściej komentowane