/ Forum Wiceminister Patryk Jaki zaliczył wpadkę. Reakcja rzecznika prezydenta bezcenna
5    

Wiceminister Patryk Jaki zaliczył wpadkę. Reakcja rzecznika prezydenta bezcenna

Dodano 5
Patryk Jaki skomentował na antenie TVN 24 sprawę prof. Michała Królikowskiego oraz prokuratorskiego śledztwa. Wypowiedź wiceministra sprawiedliwości sprawiła, że rzecznik Andrzeja Dudy Krzysztof Łapiński z trudem powstrzymał uśmiech na twarzy.
 5
  •  
    Bardziej wierzę w Jakiego niż w Łapińskiego.
    Jaki jak coś mówi to aż widać jego zaangażowanie w sprawę i to co robi, Łapińskiego kilka razy złapałem na na potknięciach, muszę to odnaleźć w internecie i mu przesłać, w tym kraju to jak z tym garnkiem i kotłem - przyganiał jeden drugiemu, a tak naprawdę jak nie ma się nic sensownego do powiedzenia, to najlepiej wyśmiać i poniżyć cudzą pomyłkę słowną czy ortograficzną, jakież to cyniczne,tak jak nikt nigdy by się nie mylił, ależ było by idealnie!
    •  
      Zacznę chyba wyliczać wszystkie wpadki dziennikarzy, są np.tacy którzy piszą na temat nie mając ani pojęcia ani wiedzy o czym piszą, są tacy co piszą poszłem zamiast poszedłem, i są tacy którzy używają słów o których znaczeniu nie mają pojęcia!
      Od dziś będę zbierał wszystkie takie malinki!
      •  
        cytat z lapinskiego z  tego programu
        ""tak przechodzilismy tedy z  tragarzami""
        cha cha cha kwa
        •  
          Najlepsze jest to, że sześciu króli Petru wałkują już trzeci rok a mają zaraz pod nosem takiego "petru" tylko podniesionego do dziesiątej potęgi. Hakatumba buduje Państwo teoretyczne.
          Łapiński musi mieć nerwy ze stali bo ja bym się wyłożył pod stołem na jego miejscu ze śmiechu :):):)
          •  
            osioł i to byle jaki

Najczęściej komentowane