/ Forum Sposób na wakacje – rząd szykuje zmiany
1  

Sposób na wakacje – rząd szykuje zmiany

Dodano 1
Jakie zmiany. „Dobre zmiany” – bo to przewodni motyw rządzących. Otóż Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej pracuje nad zmianami w kodeksie pracy. Myślałem, że kodeks pracy reguluje relacje pomiędzy pracodawcą a pracownikiem, ale nie formę spędzania urlopu. Wiceminister Marcin Zieleniecki mówi jednak o wzmocnieniu wypoczynkowego charakteru urlopu, tzn. aby rzeczywiście służył celowi, w jakim się go udziela.
  •  
    Ja na urlopie najchętniej odpoczywam aktywnie i polecam to wszystkim. Cóż może się zdarzyć, że nawet lekkie ćwiczenia fitness wykonywane w domu będą zakazane. Niestety w naszym kraju jest pochodząca z dawnej epoki tendencja do ustawiania ludziom życia. Na szczęście kupiłam sobie ostatnio sprzęt do ćwiczeń brzucha i całego ciała, z którym można ćwiczyć w domu i na szczęście trafiłam na fajny produkt, prosty i dający wymierne efekty - przynajmniej dotychczas. Jakby ktoś był zainteresowany sprzętem do fitness i treningu brzucha to odsyłam do sklepu https://www.tvokazje.pl/silownia-i-fitness/65-gymform-ab-generator-644812022661.html w którym kupiłam owe cudo dające możliwość wykonywania ćwiczeń fitness bez ryzyka wykrycia, przez Państwo :-)

Najczęściej komentowane