/ Forum Przewodniczący związku lekarzy: Do Chrystusa prostytutki też przychodziły i to nie oznacza, że był złym człowiekiem
20    

Przewodniczący związku lekarzy: Do Chrystusa prostytutki też przychodziły i to nie oznacza, że był złym człowiekiem

Dodano 20
– Czuję, że polityka zakrada się do protestu, ale jak przychodzi do mnie aktorka i mówi, że nas popiera, to co, mam ją wygonić? Jako człowiek kulturalny mówię, że dziękuję za poparcie – mówił na antenie Radia ZET szef OZZL Krzysztof Bukiel. Pytany o to, czy nie przeszkadza mu, że popierająca protest Krystyna Janda uczestniczyła wcześniej w „czarnym proteście” zaznacza, że owszem, jednak jest „człowiekiem normalnym i po ludzku dziękuje jej, że przyszła”. – Do Chrystusa prostytutki też przychodziły i to nie oznacza, że Pan Jezus był złym człowiekiem – podkreślił.
 20
  • Panie Krzysztofie Bukiel ... jesli pan jest takim fachowcem medycznym jak znajomosc przez pana religii rzymskokatolickiej ... to pomimo tego ,ze naleze do osob . ktore popieraja wasz protest ... bron mnie panie Boze przed jakimkolwiek kontaktem z panem ....Na amerykanskim ladzie gdzie mieszkam od 35 lat pelno jest ksiazek napisanych przez naukowcow z prawdziwego zdarzenia , ktorzy dowiedli bez zadnych watpliwosci ,ze ukochany przez Polakow Jezus Chrystus jest postacia wymyslona przez judaistyczna sekte chrzescijanska w Jerozolomie i NIGDY naprawde nie istnial ... i zeby pan ani inne polskie matoly nie nazywaly mnie idiota ... podaje tytul jednej z nich ... "The Christ Conspiracy" The Greatest Story Ever Sold by Acharya S. ... a dostepnej w jezyku angielskim z amazon.com
    •  
      Bukiel, przypadkowo powiedziałeś prawdę o tej zdzirze, z jednym sprostowanie, prostytutką to ona nie jest, gdyż to najstarszy zawód świata, natomiast qoorwą to i owszem, gdy to cecha, to charakter, a taki ona prezentuje.
      •  
        Prostytutki czy to nie zbyt ostre określenie dla polityków totalnej opozycji,KODomitów,folksdojczy i ich sympatyków ?
        •  
          hehe Przyrównał siebie do Jezusa, zaś Jandę do prostytutki? Widać jest bezmyślny i plecie pierwsze co mu przyszło na myśl po usłyszeniu pytania... albo ma wysokie mniemanie o sobie... o Jandzie już nie wspominając :))
          • Treść została usunięta
            • wypad gnoju
              • Treść została usunięta
                • do TATO TATO aby zrozumiał
                  żond dopsze zondzi , a sóweren panóje .
                  • lewackie qurestwo nie zna granic, ale "obraź" lewackiego tłuka to się świniopas Kubala odezwie.
                    • Treść została usunięta
                      • POLITYCZNE MENDY MEDYCZNE ..JAK UMIEJA UDAWAC...ZE STRAJKUJA DLA DOBRA PACJENTOW...ZWACHALI SIE Z  TOTALNA OPOZYCJA I  RYJA POD RZADEM....SWINIE !!!!!
                        • No i strzelił sobie w stopę z tym Jezusem. Najgorzej jak ktoś kto miał szansę milczeć na jakiś konkretny akurat temat nie może się powstrzymać od kłapania gębą.
                          Za to porównanie kobiet do... powinien dostać kopa o tych pań.
                          • Żałosna polityczna hucpa totalniaków. Tym bardziej żałosna, że jak zobaczyli, że ich „rotacyjną głodówkę” społeczeństwo ma głęboko to nagle wymyślili na przykrywkę hasła o głosowaniu w obronie uciemiężonych pacjentów. Przykre. Jak tacy szlachetni to niech na prywatnych praktykach zaczną gratis leczyć biedniejszych ludzi. Ja już na takich „ekspertów” kasy natraciłem i poza braniem kasy żadnych innych skutków leczenia nie było.
                            • JA WAM POWIEM COS MEDYCY...OBALMY TEN RZAD NIECH WRUCI POPRZEDNI PO PSL... TUSK WAM DA NA 100% PO 7000  PLN NA GLOWE . ..NA 100% , ,,he,, ,he, ,,he,,,,
                              •  
                                "...Do Chrystusa prostytutki też przychodziły..." ???
                                Czyzby Przewodniczący związku lekarzy jest "Chrystusem lekarzy" ???
                                Taak, widzimy te prostytutki polityczne, prostytutki-zadymiarze, prostytutki zdrajcy i wszelaki inny smiec...
                                To juz nie tylko polityka, ale SEKTA i MEGALOMANIA - OBŁED zaczyna szczytu siegac !!!
                                Co na to lekarze ???
                                •  
                                  Treść została usunięta
                                  •  
                                    A co lekarze sądzą o leczeniu alergii ?

Najczęściej komentowane