/ Forum Święto Niepodległości w Warszawie. Kilkanaście demonstracji, utrudnienia dla kierowców
9    

Święto Niepodległości w Warszawie. Kilkanaście demonstracji, utrudnienia dla kierowców

Dodano 9
W Święto Niepodległości, 11 listopada, odbędą się w Warszawie uroczystości państwowe oraz wiele zgromadzeń, imprez masowych i okolicznościowych wydarzeń. Mieszkańcy powinni się liczyć w czasowymi utrudnieniami w ruchu i ze zmianami tras komunikacji miejskiej.
 9
  • Jeśli dalej szukasz firmy budowlanej, najlepiej skorzystać ze wsparcia doświadczonego zespołu fachowców. Firma budowlana ROSLAN sprawi, że budowa domu przebiegnie szybko i sprawnie. http://roslandomdesign.pl/
    • Najlepszy komentarz jaki znalazłem na temat:
      Spodobał mi się ten skrót i zakończenie:
      >>>Na skwerze przy Rondzie de Gaulle’a stało kilkanaście osób z RP
      >>>Wokół tych osób nagle zgromadziła się grupa ok. 100 policjantów
      >>>Na miejscu nie ma już ani Obywateli RP, ani funkcjonariuszy policji.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/filmy/news-warszawa-policja-usunela-kontrmanifestacje-obywateli-rp,nId,2463998#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
      • chwala wielkiej Polsce i  rosnij w  potege od  morza do  kaukazu ,,,yeah
        • @ Robnad revelation

11 listopada to nie twoje swięto azbest, tak samo jak całego pislamskiego proletariatu, wasze swięto jest 24 października, hucznie wtedy fetujecie pislamskie komuszki
          • dlaczego Tusk zgodził się na uczestnictwo w obchodach Św. Niepodległości?

czyżby liczył na zadymy KODziarzy i UBywateli, bo jakoś nic innego do głowy mi nie przychodzi, tym bardziej, że zawsze te datę olewał jeszcze, jako premier i "krul" europy.
            rozumiem, że prasa niemiecka ma juz wydrukowane gotowce.
            •  
              "Święto Niepodległości w Warszawie. Kilkanaście demonstracji, utrudnienia dla kierowców" Czy zdaniem redakcji Wprost powinniśmy z tego powodu zrezygnować z obchodów Święta Niepodległości a w ramach europejskiej czy też niemieckiej czerwonej różnorodności jako święto narodowe uznać muzułmański ramadan ?

Najczęściej komentowane