/ Forum Burza po słowach współpracownika szefa MSZ. „Takimi wypowiedziami strzelamy sobie w kolano”
8  

Burza po słowach współpracownika szefa MSZ. „Takimi wypowiedziami strzelamy sobie w kolano”

Dodano 8
Szef gabinetu Ministra Spraw Zagranicznych Jan Parys powiedział na spotkaniu z Klubem Ronina, że istnienie Ukrainy jest niezbędnym warunkiem istnienia wolnej Polski. Wypowiedź polityka wywołała oburzenie.
  •  
    "Szef gabinetu Ministra Spraw Zagranicznych Jan Parys powiedział na spotkaniu z Klubem Ronina, że istnienie Ukrainy jest niezbędnym warunkiem istnienia wolnej Polski." - więc skąd te oburzenie Ukrainy nie mówiąc już o totalitarnej opozycji ??? Dopiero gdy weszłem na stronę NaTemat przeczytałem oryginalną wypowiedz: "To nie jest tak, że istnienie Ukrainy jest niezbędnym warunkiem istnienia wolnej Polski" to zrozumiałem o co chodzi. I jeszcze "my zawsze byliśmy ich takim ambasadorem, bo byliśmy bardzo silni i mieliśmy znaczenie w RU." - a co to jest to RU. Drogi autorze tekstu Ja wiem że pora już późna ale w pracy to nie pijemy. No chyba że autor tak się podniecił że PiSowi powinęła się noga i ma o czym napisać a nie wymyślać farmazonów że z wrażenia trochę mu się "pomelało".

Najczęściej komentowane